M jak miłość. Katarzyna Cichopek z mężem ogłasza radosną wiadomość. Posypały się gratulacje! - ZDJĘCIA

2021-09-23 8:29
M jak miłość. Katarzyna Cichopek ogłasza wzruszającą wiadomość. Razem z mężem nie mogli tego ukrywać
Autor: Instagram M jak miłość. Katarzyna Cichopek ogłasza wzruszającą wiadomość. Razem z mężem nie mogli tego ukrywać

Katarzyna Cichopek to jedna z największych gwiazd "M jak miłość, która tworzy kultowy serial od początku. Teraz aktorka ogłosiła wzruszającą wiadomość! Razem z mężem Marcinem Hakielem nie mogli dłużej ukrywać szczęścia i informacji dnia. Kinga z "M jak miłość" zrelacjonowała dzień na planie, a potem uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła dlaczego ma tak wspaniały humor i jest pełna energii. Razem z mężem odważyli się na śmiały krok i wpuścili obserwatorów do prywatnego życia. Efekty są zaskakujące! Od razu posypały się gratulacje!

Katarzyna Cichopek przytula męża i razem ogłaszają nowinę! 

Katarzyna Cichopek zdobyła ogromną popularność dzięki roli Kingi w "M jak miłość", gzie razem z innymi postaciami rozwijała się aktorsko. Gwiazda "M jak miłość" jest obecnie szalenie popularna i może właśnie dlatego chciała pochwalić się z widzami radosną nowiną, którą ogłosili razem z mężem. Co ciekawe, uczucie z Marcinem Hakielem rozwinęło się podczas kręcenia programu tanecznego, gdzie Katarzyna brała udział jako uczestniczka show, a jej partner jako tancerz. 

Obecnie tworzą rodzinę, a do obserwatorów dobiegły bardzo radosne informacje z ich prywatnego życia! Najpierw Katarzyna Cichopek zrelacjonowała wizytę na planie "M jak miłość", a potem pojechała do domu i wspólnie z mężem ogłosili wiadomość. Cichopek aż tryska energią! O co chodzi? 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym - ZWIASTUN

Kinga z M jak miłość pokazała w jakich warunkach musi pracować. Katarzyna Cichopek i tak nie narzeka z jednego powodu

Okazuje się, że dzień 20.09.2021 to szczególna data dla gwiazdy "M jak miłość"! Razem z Marcinem Hakielem ogłosili widzom, że obchodzą wzruszające święto!

- Właśnie dojechałam do domu i w ogóle to dziś jest nasze święto. Nasza 13 rocznica ślubu. Po 13 latach małżeństwa i 16 latach bycia razem, rocznice się spędza w garażu i mój mąż w ramach prezentu zaproponował mi, że w ramach prezentu umyje mi auto i doleje mi płynu do spryskiwaczy - żartobliwie zrelacjonowała Katarzyna Cichopek ujawniając przyczynę świetnego humoru. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

Gwiazda "M jak miłość" pokazała zdjęcia z pięknej sesji ślubnej do jednego z magazynów, gdzie pozuje w białej sukni w otoczeniu przepięknych widoków. Nie da się ukryć, że od Katarzyny Cichopek bije prawdziwe szczęście i wzruszenie, a z mężem ma niezwykłe połączenie. Chociaż aktorka od lat gra w "M jak miłość", razem z Marcinem Hakielem prowadzą również szkoły tańca i prywatne biznesy. Nie mogą narzekać na nudę i często dzielą się z widzami wzruszającymi momentami, takimi jak np. 13 rocznica ślubu. 

Sonda
Lubisz Kingę Zduńską w "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze