M jak MIŁOŚĆ odc. 952. Gangster JARECKI NIE ŻYJE. ANDRZEJ będzie następny? WOJDAS nie ma litości

2012-12-10 21:38 natm

M JAK MIŁOŚĆ, odc. 952-955. Co wydarzy się w NOWYCH ODCINKACH M jak miłość? Andrzej (Krystian wieczorek) czuje, że stąpa po cienkim lodzie, a niebezpieczeństwo grozi nie tylko jemu, ale również Marcie (Dominika Ostałowska) i dzieciom. Jan Wojdas wciąż grozi Budzyńskiemu i jego rodzinie. Andrzej jest przerażony pogróżkami gangstera. Czuje, że jest o krok od śmierci. Zauważa, że jest obserwowany przez ludzi Wojdasa. Namawia ukochaną, aby zabrała córeczkę i wyjechała z miasta, a sam spisuje testament! Wkrótce otrzymuje telefon z wiadomością, że jego prześladowca powiesił się w więziennej celi. Czy to koniec problemów Andrzeja z mafią?

W 952 ODCINKU (poniedziałek, 10.12.2012) M JAK MIŁOŚĆ Werner (Jacek Kopczyński) jest zaskoczony faktem, że Budzyński zajął się sprawą Wojdasa (Piotr Rzymyszkiewicz). Nie zgadza się na to, jednak przyjmuje do wiadomości, że przyjaciel nie ma innego wyjścia.

W kancelarii pojawia się mecenas Holz, który ostrzega Andrzeja, że jego rodzinie grozi niebezpieczeństwo. Wkrótce Budzyński przekonuje ukochaną, aby zabrała ze sobą Anię (Julia Paćko) i wyjechała z Warszawy. Sugeruje również, aby zrobiła doktorat.

- Zrób sobie przerwę. Wycofaj się na rok, półtora… Możesz wziąć bezpłatny urlop, stać nas na to…
- Ale mnie zaskoczyłeś... Nie wiem, co powiedzieć!
- Mogłabyś wyjechać z Anią gdzieś na dłużej… Wiesz, że zmiana klimatu dobrze by jej zrobiła. Tobie też. Odpoczniesz i wreszcie zrobisz coś dla siebie...

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu

Budzyński wybiera się do Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) i opowiada mu o swoich problemach. Andrzej dowiaduje się, że Jarecki (Grzegorz Mostowicz-Gerszt) miał wypadek... Andrzej wie, że będzie następny.

W 953 odcinku (wtorek, 11.12.2012) M JAK MIŁOŚĆ Budzyński jest przerażony pogróżkami Wojdasa. Zauważa, że wciąż jest obserwowany. Nalega, aby Marta natychmiast wyjechała ze stolicy. Ta niepokoi się zachowaniem męża. Wciąż nie ma pojęcia, w jakich są tarapatach!

ANDRZEJ wpada w PUŁAPKĘ MAFII. Co planuje gangster WOJDAS? Czy ZABIJE ANDRZEJA? >>>


W 954 odcinku (poniedziałek, 17.12.2012) Marta i Ania wyjeżdżają nad morze. Andrzej spisuje testament i wycofuje się z pracy. Formalności związane z apelacją Wojdasa przekazuje Piotrkowi (Marcin Mroczek).

Jak podaje dwutygodnik ŚWIAT SERIALI w 955 odcinku (wtorek, 18.12.2012) Andrzej odbiera telefon z wiadomością, że JAN WOJDAS NIE ŻYJE! Gangster, który groził Budzyńskim powiesił się w więziennej celi.

Czy śmierć JANA WOJDASA oznacza koniec problemów Budzyńskiego z mafią?

JAN WOJDAS z M JAK MIŁOŚĆ - kim jest gangster WOJDAS, dlaczego chce się ZEMŚCIĆ NA BUDZYŃSKIM >>>

M JAK MIŁOŚĆ w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:40 w TVP2.

Najnowsze