M jak miłość

M jak miłość. Fałszywy Marcin zaczepia ludzi na naszym profilu na Facebooku! Wielka afera wyszła na jaw!

Ale afera z gwiazdą "M jak miłość"! Mikołaj Roznerski, który w serialu gra Marcina Chodakowskiego od jakiegoś czasu skarży się, że wciąż powstają fałszywe konta w mediach społecznościowych i ktoś się pod niego podszywa. Gwiazdor "M jak miłość" ma rację! Wszystko wydało się na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u! Z fałszywego konta, ktore do złudzenia przypomina oficjalny profil Roznerskiego ktoś zaczepiał jego fanów i zapraszał do prywatnych rozmów! Sprawdź szczególy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Afera z gwiazdą "M jak miłość"! Ktoś podszywa się pod Mikołaja Roznerskiego i zaczepia fanów!

Marcin w "M jak miłość" jest jedną z ulubionych postaci wiernych widzów serialu. Mikołaj Roznerski dzięki tej roli stał się wielką gwiazdą i jest obecny nie tylko w serialach, ale i na wielkim ekranie. Taka kariera oczywiście kusi oszustów, którzy podszywają się pod niego w mediach społecznościowych. Sam Roznerski ostatnio skarżył się na swoim jedynym oficjalnym profilu na Instagramie, że fejkowe konta rosną "jak grzyby po deszczu". Gwiazdor prosił fanów, aby pomogli mu zgłaszając takie przypadki do administratorów, bo sam nie daje już rady. Niestety to samo dzieje się także na Facebook-u, a sprawa tym razem została ujawniona na naszym profilu superseriale.se.pl!

Gwiazdor "M jak miłość" również na Facebooku ma jedno jedyne oficjalne konto, firmowane nazwiskiem Roznerskiego. Jako obrazek w tle są trzy ZDJĘCIA Roznerskiego w trzech różnych pozach, a jako fotka główna jest twarz aktora. Identyczną stronę ktoś podrobił i zaczął zaczepiać fanów. Posty wrzucane na ten profil również łudząca przypominają te ze strony aktora. 

Kiedy opublikowaliśmy tekst o tym Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) wesprze Marcina (Mikołaj Roznerski) po rozwodzie z Izą (Adriana Kalska) z miejsca ruszyli fani serialu, skomentować jak to dobrze, że matka jest w takim momencie przy synu. Tyle, że co jakiś czas fejkowe konto Roznerskiego zaczepiało komentujących i zachęcało do prywatnych rozmów!

 - Jest przedstawiony Super Exspress Seriale na ,ktôrym jest przedstawiona Aleksandra w M Jak Miłość ,która zawsze może wesprzeć Marcina po Wakacjach.Jak widać jest wspaniałą przyjaciółką.Pozdrawiam.

- Cześć drogi fanie, chcesz pogadać prywatnie? - pyta "Mikołaj Roznerski_fanpage" - czyli strona do złudzenia przypominająca tę aktora. 

- Jak zawsze każda matka staje po stronie swojego dziecka tak i Aleksandra pomoże Marcinowi 👍 żeby się ♥️🥰 nie załamał 👍 super mamusia i synek

Piękni i wspaniali!

Cześć drogi fanie, chcesz pogadać prywatnie? 

Co oznaczają te namolne pytania do fanów "M jak miłość" ze strony do złudzenia przypominającą Mikołaja Roznerskiego? Nie skusiliśmy się na propozycję rozmowy prywatnej z jej administratorem i do tego samego namawiamy prawdziwych fanów "M jak miłość".

Jak odróżnić prawdziwe konto Marcina z "M jak miłość"? Doradzamy: spójrzcie ZAWSZE na liczbę obserwujących profil! Prawdziwe konto Roznerskiego na FB ma ponad 300 tysięcy obsewrwatorów, fałszywe zaledwie 77 osób! No i nie czarujmy się - Mikołaj Roznerski nie musi zaczepiać ludzi, aby porozmawiali z nim prywatnie, od lat ma aż za dużo chętnych do takich pogawędek nie tylko w mediach społecznościowych...

Nie przegap: M jak miłość. Adriana Kalska czyści ostatnie pamiątki po swoim związku. Wygląda na zadowoloną? – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze

Materiał sponsorowany