M jak miłość

M jak miłość. Duże zmiany u Kamila. Anita opowiedziała o rewolucji Gryca - WIDEO

2022-11-23 11:19

Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" przeszedł dużą zmianę, a stabilny związek z Anitą (Melania Grzesiewicz) zaskoczył wszystkich. Gryc lubował się w znajomości z pięknymi kobietami, a jego życie odmieniło się wraz z pojawianiem się Poli (Hanna Nowosielska). Teraz jego rodzinka może świecić przykładem, ale czy na pewno? W prawniku siedzą jeszcze stare zapędy do kłopotów i dziwnych wyskoków. Anita z "M jak miłość" opowiedziała o rewolucyjnej zmianie ukochanego, ale czy postawa porządnego i dobrego Gryca potrwa w nieskończoność?

Kamil z "M jak miłość" zmienił się nie do poznania. Widzów czeka zwrot akcji w jego życiu z Anitą?

Kamil od zawsze był raczej "czarnym" charakterkiem, który lubił podjudzać i prowokować dziwne sytuacje, konflikty i nieporozumienia. Od czasu pojawienia się w jego życiu Poli, mężczyzna przewartościował swoje życie i dojrzał. Stworzył świetny związek z Anitą, z którą początki relacji wcale nie były proste. Na szczęście Gryc przekonał do siebie piękną sekretarkę, ale niestety to nie oznacza, że zawsze będzie między nimi sielanka. Ostatni wyskok Kamila w sprawie zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie spodobał się Magdzie (Anna Mucha). To Kamil namówił znajomych, by nie mówić kobiecie prawdy o seksie Budzyńskiego z Julią (Marta Chodorowska), co wywołało wielkie zamieszanie i dopiero potem okazało się, że to nie był trafiony pomysł. 

Anita o rewolucji w życiu Kamila 

Melania Grzesiewicz w "Kulisach M jak miłość" potwierdza, że jej serialowy partner zmienił się nie do poznania. Czyżby już zawsze był taki dobry i grzeczny? - Anita i Kamil to jest ładna para, ładnie się na nich patrzy. Widać w ich oczach jeszcze takie zakochanie. Anita jest wpatrzona w Kamila, ale to jak Kamil ją pożera wzrokiem to jest już zupełnie inna historia - mówi z uśmiechem Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość". - Jest duża namiętność między Kamilem i Anitą, ale jest też bardzo fajne zrozumienie w tej przestrzeni poczucia humoru, dystansu, który potrafią złapać do różnych spraw - komentuje Marcin Bosak. - Nie jesteśmy taką wyluzowaną parą jak Kisielowa i Żak, bo to też wynika z naszych charakterów. Anita jest dość stonowana w zachowaniu, no a Kamil to przez wiele lat był po prostu taki bucowaty i dopiero niedawno stał się bardziej taki otwarty (...) - podsumowuje zachowanie Kamila jego serialowa ukochana.

Nie da się ukryć, że Gryc przeszedł wielką przemianę. Kiedyś sam podrywał Magdę, a teraz próbuje pomóc Andrzejowi w odzyskaniu ukochanej żony. Będzie go wspierał m.in. podczas imprezy w siedlisku w 1691 odcinku "M jak miłość" i zagrzeje kolegę do walki o Budzyńską. Nie zapowiada się, żeby Kamil miał nagle zmienić się z powrotem w buca bez skrupułów, chociaż wszystko jest możliwe...

M jak miłość. Impreza w siedlisku Magdy zamieni się w kicz party Kisielowej
Najnowsze