M jak miłość. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej umierała ze strachu, że wyleci w serialu! Porażające wyznanie gwiazdy M jak miłość

i

Autor: TVP M jak miłość. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej umierała ze strachu, że wyleci w serialu! Porażające wyznanie gwiazdy M jak miłość

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej

M jak miłość. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej bała się, że przez chorobę wyleci z serialu. Porażające wyznanie Iny Sobali

Niezwykłe wyznanie gwiazdy "M jak miłość"! Ina Sobala, znana z sagi rodu Mostowiaków z roli Agi i prywatnie córka Małgorzaty Pieńkowskiej (serialowej Marysi) przyznała się, że drżała ze strachu o swoją rolę! Niesamowite jest to, że była wtedy poważnie chora, a mimo to granie w "Stuleciu Winnych" Agnieszki Śniegockiej było dla niej najważniejsze! Sprawdź co jeszcze wyznały Pieńkowska z córką w magazynie "Viva!" i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Agnieszka ze "Stulecia Winnych" mogła stracić rolę przez chorobę? Co się stało córce Małgorzaty Pieńkowskiej?

Marysia z "M jak miłość", czyli Małgorzata Pieńkowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd serialu. Prywatnie aktorka wychowała piękną córkę która poszła w jej ślady i przeciera ślady w świecie seriali. Ina Sobala zagrała już Agę w "M jak miłość", a kiedy odeszła dostała dużą rolę w "Stuleciu Winnych". Jej Agnieszka została żoną Michała juniora (Marcin Franc) i bardzo ważną osobą w rodzinie. Dlaczego Sobala bała się, że straci tę rolę?

Na miejsce Iny Sobali w serialu było 5 innych aktorek!

- Gdy mama mnie urodziła, reżyser i ekipa czekali, aż wróci. Teraz nikt nie czeka, bo na twoje miejsce jest pięć innych aktorek! Kiedy w pandemii aktorzy chorowali, reżyserzy i producenci nie czekali, tylko od razu brali kogoś nowego. Jak zachorowałam, nie stresowałam się Covidem, tylko tym, że mnie wymienią w serialu. Byłam porażona, gdy sobie to uświadomiłam - wyznała córka Pieńkowskiej w magazynie "Viva!". 

Zobacz też: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

W unikalnym wywiadzie aktorskich gwiazd "M jak miłość" i "Stulecia Winnych", matki i córki Pieńkowska i Sobala wyznały całą prawdę o swoich słabościach, o tym jak uczą się od siebie nawzajem i jak widzą swój zawód. Okazuje się, że Marysia z "M jak miłość" nadal jest dla córki niedoścignionym autorytetem. 

Bliskie relacje Małgorzaty Pieńkowskiej z córką Iną Sobalą

- Z dzieciństwa mam ideę mamy. Mama dużo wtedy grała w teatrze, często role królowej albo księżnej, tyle że nie w bajkach dla dzieci, a sztukach Szekspirowskich. Jej kostiumy były niesamowite: wystawne i bogato zdobione. Na moich rysunkach mama zawsze zajmowała centralne miejsce: w pięknej sukni, z kolczykami w uszach i w pantoflach na obcasach. Ja stałam na dole i patrzyłam na nią z zadartą głową. Zawsze byłaś piękna, duża i w centrum uwagi mojego świata.- wyznała Sobala. - Mamo, nadal jesteś dla mnie w centrum, jak na tych dziecięcych rysunkach.

Nie przegap: Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani zdecydowali, ale wybór! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Najnowsze