M jak miłość. Ciężka próba przyjaźni Magdy i Kingi. Katarzyna Cichopek zdradza tajemnice nowych odcinków!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ciężka próba przyjaźni Magdy i Kingi. Katarzyna Cichopek zdradza tajemnice nowych odcinków!

M jak miłość. Ciężka próba przyjaźni Magdy i Kingi. Katarzyna Cichopek zdradza tajemnice nowych odcinków! - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-06-24 10:15

Przyjaźń Magdy i Kingi w "M jak miłość" będzie zagrożona w nowym sezonie, a Anna Mucha i Katarzyna Cichopek aż do końca lipca będą nagrywały decydujące sceny do odcinków, w których wszystko się rozstrzygnie! Z relacji z planu "M jak miłość", które umieszczała na Instagramie Mucha wynika, że Magda dowie się nie tylko o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek), ale także o tym, że Kinga kryła Budzyńskiego. Poczuje się zdradzona przez męża i najbliższą przyjaciółkę. A to będzie miało fatalne skutki dla wszystkich! Choć Zduńska zrobi wiele, żeby Budzyńska jej wybaczyła, nadejdą trudne chwile dla obu bohaterek. Zobacz WIDEO zza kulis "M jak miłość" i sprawdź co ujawniła Cichopek.

Czy przyjaźń Magdy i Kingi w "M jak miłość" przetrwa w nowym sezonie po wakacjach?

Dramat jaki w "M jak miłość" rozegra się w życiu Magdy i Kingi będzie bezpośrednią konsekwencją zdrady Andrzeja, ale także kłamstw wszystkich przyjaciół Budzyńskich. Już w finale minionego sezonu "M jak miłość" Kinga drżała ze strachu, że kiedy Magda dowie się o tym, że mąż ją zdradził, a do tego ona wiedziała, że Andrzej spędził noc z Julią Malicką (Marta Chodorowska), to nigdy jej tego nie wybaczy i odwróci się od niej już na zawsze. - Bardzo się denerwuję. Ta tajemnica jest nie do zniesienia. Jak Magda dowie się, że ja o wszystkim wiedziałam, to będzie oznaczało koniec naszej przyjaźni! - zwierzała się Kinga Piotrkowi w ostatnim 1665 odcinku przed przerwą wakacyjną.

Nie przegap: M jak miłość. Magda wykończona zdradą Andrzeja w nowym sezonie! Wyleje morze łez i nie dopuści do siebie nikogo - ZDJĘCIA, WIDEO

Niestety obawy Kingi w nowym sezonie "M jak miłość" się potwierdzą. Magda odkryje prawdę o zdradzie Andrzeja z Julią, a także o tym, że Malicka jest w ciąży z jej mężem. Poza tym dowie się, że nie tylko Kinga, ale także reszta przyjaciół o wszystkim wiedziała. To przeleje czarę goryczy. Oszukana Magda w "M jak miłość" po wakacjach 2022 ucieknie do siedliska w Grabinie, odejdzie od Andrzeja i nie dopuści do siebie nikogo. Ale Kinga się nie podda i będzie walczyła o przyjaźń z Magdą, która jest dla niej jak siostra. W końcu przekona ją, żeby dała jej szansę, żeby wybaczyła jej i uwierzyła, że nie chciała jej skrzywdzić.

Z relacji z planu "M jak miłość", które od kilku dni umieszczają na Instagramie Anna Mucha i Katarzyna Cichopek wynika, że Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) spróbują uratować małżeństwo Budzyńskich. Spędzą w siedlisku w Grabinie niemal całe lato! Nagrywane teraz nowe odcinki "M jak miłość" gdy będą się ważyły losy przyjaźni Kingi i Magdy zobaczymy dopiero późną jesienią. Cichopek ujawniła jednak kilka ważnych szczegółów.

Sprawdź też: M jak miłość. Andrzej nie będzie chciał odzyskać Magdy w nowym sezonie! Budzyńska odejdzie, ale on poleci do Julii

— Intensywnie pracujemy na planie "M jak miłość" do końca lipca, żeby skorzystać z pięknej pogody. Będzie dużo kłopotów i wzruszeń w pobocznych wątkach, choć nie w małżeństwie Piotrka i Kingi, natomiast mogę zapowiedzieć próbę przyjaźni między Kingą i Madzią — zapowiedziała Cichopek w rozmowie z "Faktem".

Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że w "M jak miłość" po wakacjach 2022 Kinga będzie z Magdą, gdy jej chore serce nie wytrzyma i Budzyńska trafi do szpitala! Tragiczne przeżycia, cierpienie po zdradzie Andrzeja odbiją się na zdrowiu Magdy, przy której w decydującym momencie będzie tylko Kinga. Zabraknie za to niewiernego męża.

M jak miłość. Zdradzona przez wszystkich Magda dopuści do siebie tylko Kingę
Najnowsze