M jak miłość. Chcą wyrzucić serial z ramówki? Sensacyjna zmiana emisji! Tylko jeden odcinek w tygodniu

2019-11-10 7:50 Ag
M jak miłość, odc. 1452. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1452. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)

"M jak miłość" zniknie z anteny TVP2 w poniedziałek, 11.11.2019! Dlaczego właśnie wtedy nie będzie emisji "M jak miłość", a widzowie w nadchodzącym tygodniu zobaczą tylko jeden, premierowy odcinek? Powód jest oczywisty. W Święto Niepodległości zamiast "M jak miłość" w telewizji będzie można zobaczyć "Koncert dla Niepodległej". Wbrew sugestiom innego portalu, "M jak miłość" nie zniknie z ramówki. Na tym jednak nie koniec zmian. Bo z programu Dwójki wypadnie także inny serial!

Dlaczego nie będzie "M jak miłość" w poniedziałek, 11.11.2019 w TVP2?

Widzowie "M jak miłość" wściekają się za każdym razem kiedy uwielbiany serial nie jest emitowany o stałej porze w TVP2. W wyjątkowych sytuacjach telewizja zmienia jednak program, a z ramówki wypadają właśnie wieczorne, hitowe produkcje - zwykle "M jak miłość" i "Barwy szczęścia".

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1469: Marcin dla Olka skaże Izę na potworne cierpienie - WIDEO

Tak też będzie w poniedziałek, 11.11.2019, w Święto Niepodległości. Zamiast "M jak miłość" i wcześniejszych "Barw szczęścia" widzowie Dwójki zobaczą specjalny "Koncert dla Niepodległej", zorganizowany w 100-rocznicę obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości na PGE Narodowym w Warszawie. 

Uspokajamy fanów "M jak miłość" - nowy 1469 odcinek zostanie wyemitowany normalnie we wtorek, o godz. 20.55 w TVP2. W przyszłym tygodniu nie zabraknie także kolejnych odcinków "Barw szczęścia". Święto Niepodległości to tak niezwykły dzień w kalendarzu, że widzowie "M jak miłość" powinni ze zrozumieniem podejść do zmian w programie TVP2.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1469: Magda ukryje przed Andrzejem bolesną tajemnicę. Tylko Kinga pozna prawdę

Najnowsze