M jak miłość. Bracia Mroczek spełnili wielkie marzenie matki! Od lat na to czekała  - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Bracia Mroczek spełnili wielkie marzenie matki! Od lat na to czekała - ZDJĘCIA

M jak miłość. Bracia Mroczek spełnili wielkie marzenie matki! Od lat na to czekała - ZDJĘCIA

Gwiazdy "M jak miłość", bliźniacy Marcin i Rafał Mroczek zrobili coś niezwykłego dla swojej matki! Prawdziwa mama braci Piotrka i Pawła Zduńskich czekała na to aż 30 lat! W końcu najsławniejsi filmowi bracia nie tylko w "M jak miłość", ale w Polce zdecydowali się na ten ruch i zapewne bardzo wzruszyli swoją mamę. Co takiego zrobili? Serialowi Piotrek i Paweł Zduńscy pokazali to na swoich profilach na Instagramie - mamy to w GALERII ZDJĘĆ!

Bracia Zduńscy z "M jak miłość" zrobili to dla swojej matki! Zobacz w GALERII ZDJĘĆ

W "M jak miłość" grają od samego początku serialu najsłynniejsi polscy bracia. Marcin i Rafał Mroczek wcielają się w bliźniaków Piotrka i Pawła Zduńskich, synów Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Serial zrobił z braci gwiazdy, a miliony Polaków pokochały ich bohaterów - Zduńscy to wyjątkowo dobrzy ludzie. Wszyscy kibicują dalszym losom małżeństwa Pawła i Franki oraz rodzinie z Deszczowej, do której dopiero co wróciła najstarsza córka Lenka, która po wakacjach się zakocha...

Tymczasem Marcin i Rafał Mroczek, którzy już wrócili na plan "M jak miłość" nagrywać sceny do nowych odcinków postanowili zrobić wspaniały prezent swojej mamie. I to nie jest zwykła rzecz, którą można po prostu kupić w sklepie! Zobacz koniecznie, co serialowi Piotrek i Paweł zrobili specjalnego dla swojej prawdziwej matki!

Zobacz też: M jak miłość. Lenka będzie miała pierwszego chłopaka! Kinga i Piotrek zmierzą się z ukochanym 13-letniej córki - ZDJĘCIA

To zdjęcie specjalnie dla naszej mamy, która lubiła ubierać nas tak samo . Ostatni raz ta sztuka udała się jej 30 lat temu ? Mama pozdrawiamy?#brothers #mroczek #fun #picoftheday #30latpóźniej - napisali bracia Mroczek pod ZDJĘCIEM na Instagramie.  

- Moglibyście się zacząć czesać jakoś odmiennie, co?????? - zażartował Robert Moskwa grający w "M jak miłość" Artura Rogowskiego, ich ojczyma.  

- Chłopaki !!??? - przypomniała się grająca Majkę w "M jak miłość" Laura Samojłowicz. 

Na reakcję fanów "M jak miłość" nie trzeba było długo czekać. Nie tylko spodobało im się przesympatyczne ZDJĘCIE, ale zauważyli też jeden bardzo ważny szczegół! 

Przez chwile miałam laga zastawiałam się który to który ? sztos Fotka chłopaki !?? 

- Okulary dla zmyłki? ? Paweł pożyczył okulary od Piotra w mjm??

- Moja mama robiła to samo ze mną i z moją siostrą bliźniaczka mimo tego, że wyglądamy zupełnie inaczej ?

Reakcja matki braci Mroczek nie pojawiła się na Instagramie. Ale podejrzewamy, że prawdziwa mama słynnych Zduńskich z "M jak miłość" była mocno wzruszona gestem swoich słynnych synów.  

Nie przegap: Gwiazdy M jak miłość nie chcą grać trudnych scen! Katarzyna Cichopek i Anna Mucha czują się wyssane energetycznie - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Zamiana braci Zduńskich w nowym sezonie! Piotrek zagra Pawła i na odwrót?
Najnowsze