M jak miłość bez Artura? Tomasz Ciachorowski nie załapał się do czołówki

2018-06-27 11:15 emagu

Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018? Czy Artur (Tomasz Ciachorowski) zniknie z życia Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)? To bardzo możliwe! Aktor ostatnio coraz rzadziej pojawia się na planie "M jak miłość". Psychopaty Skalskiego zabraknie też w nowej czołówce "M jak miłość". Przypadek?

„M jak miłość” po wakacjach 2018 od poniedziałku 27.08.2018 w TVP2

Nowe odcinki "M jak miłość" bez Artura Skalskiego? Mąż Izy na pewno pojawi się w premierowych odcinkach "M jak miłość" ale czy zagości na ekranie na długo? My mamy wątpliwości. Aktor nie publikuje już zdjęć z planu serialu na Instagramie, a do tej pory był w tej kwestii bardzo wylewny. Przeglądając jego profil widzimy, że Tomasz Ciachorowski skupia się na pracy w teatrze – czy znajdzie czas na "M jak miłość"?

W "M jak miłość" po wakacjach 2018 Iza trafi do szpitala, straci pamięć, a Artur oskarży Marcina o to, co się jej przytrafiło. Skalski pojawi się więc w "M jak miłość". Możliwe jednak, że Chodakowski znajdzie sposób, by się go pozbyć. W końcu to on pozuje z Izą w nowej czołówce serialu "M jak miłość". A Artur? Jego tam brakuje…

Iza została omotana przez męża psychopatę, ale chyba mu ucieknie. Zrobi przecież wszystko, by ratować Maję (Anna Wierzchoń) przed tym szaleńcem! Czy to znaczy, że Tomasz Ciachorowski zniknie z serialu „M jak miłość”?

Aktor spędza czas na próbach teatralnych. 

Tomasz Ciachorowski
Autor: Instagram Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski zastąpi Mikołaja Roznerskiego w nowej sztuce pt. "Jaskiniowcy". 

Jak myślicie, co się stanie z Arturem w "M jak miłość"? Chyba nikt nie będzie za nim tęsknić... 

Najnowsze