M jak miłość. Basia porzucona przez Dawida w nowym sezonie! Złamie jej serce i wpadnie w szał z zazdrości

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Basia porzucona przez Dawida w nowym sezonie! Złamie jej serce i wpadnie w szał z zazdrości

M jak miłość

M jak miłość. Basia porzucona przez Dawida w nowym sezonie! Złamie jej serce i wpadnie w szał z zazdrości

2022-07-19 8:57

W "M jak miłość" po wakacjach Basia (Karina Woźniak) i Dawid (Iwo Wiciński) rozstaną się na dobre? Miłosna afera 13-latków wybuchnie z Grabinie gdy cierpiąca Basia zwierzy się ojcu, Arturowi (Robert Moskwa), że ukochany złamał jej serce. Rogowski postanowi przywołać chłopaka Basi do porządku. Zwłaszcza gdy w nowym sezonie "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Dawid od miesiąca nie odpowiada na telefony zrozpaczonej nastolatki. Interwencja Artura na niewiele się zda. Sytuację pogorszy bowiem sama Basia, którą Dawid przyłapie z innym. Zazdrosny wpadnie w taki szał, że przestanie nad sobą panować. Poznaj szczegóły!

Czy Basia i Dawid w "M jak miłość" po wakacjach 2022 rozstaną się już na zawsze?

Rozstanie Basi i Dawida w "M jak miłość" po wakacjach stanie się faktem! A zaczęło się od niewinnej kłótni 13-latków z powodu Antka Nieśpialaka (Franciszek Szymański), który celowo poróżnił zakochanych, żeby Basia była tylko jego. To przez syna profesora Nieśpialaka (Zbigniew Suszyński), który w minionym sezonie "M jak miłość" wdał się z Dawidem w bójkę podczas protesty w Grabinie, młody Jaszewski upuścił aparat. A kiedy skarżył Antka, że zniszczył mu sprzęt, Basia stanęła w obronie nowego przyjaciela. Skończyło się na tym, że zdradzony Dawid zostawił Basię i wyjechał do Warszawy!

Ciąg dalszy nastąpi na początku nowego sezonu "M jak miłość" kiedy Basia po rozstaniu z Dawidem nie zdoła ukryć przed rodzicami jak bardzo cierpi. Złamane serce 13-latki postanowi uleczyć sam Artur, który jak podaje światseriali.interia.pl wkroczy do akcji, żeby pogodzić córkę z ukochanym. Rogowski usłyszy bowiem od Basi, że Dawid zerwał z nią kontakt, od miesiąca nie odbiera telefonów, nie odpowiada na wiadomości. - Facet od ponad miesiąca nie daje mi żadnej szansy... - będzie rozpaczała 13-latka w "M jak miłość" po wakacjach.

Nie przegap: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę. 17-letnia Karina Woźniak jest zbyt dorosła na rolę córki Rogowskich - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość. Dawid zmienił się nie do poznania! Iwo Wiciński wygląda jak dorosły mężczyzna, a gra 13-latka - ZDJĘCIE

Basia zdradzi Dawida z Antkiem w nowym sezonie "M jak miłość"

Interwencja Rogowskiego, który w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej pojedzie do Dawida, przekona go, żeby nie zachowywał się jak dzieciak i dał Basi wyjaśnić wszystko, nie doprowadzi jednak do pogodzenia skłóconych 13-latków. Wręcz przeciwnie! Będzie jeszcze gorzej, bo kiedy Dawid razem z Arturem zjawi się w domu Mostowiaków, przyłapie Basię w intymnej sytuacji z Antkiem! Niewinny gest Nieśpielaka, który czule włoży Basi kaptur na głowę, zazdrosny Dawid odbierze jak kolejną zdradę.

Finał będzie taki, że szalejący z zazdrości Dawid wpadnie w taki szał, że w "M jak miłość" po wakacjach 2022 odejdzie od Basi kolejny raz. Córka Rogowskich rzuci się w pogoń za ukochanym, ale na niewiele się to zda. Rozstanie pary 13-latków będzie w zasadzie przesądzone!

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Najnowsze