M jak miłość. Andrzej Budzyński będzie śledził każdy ruch Kamila! Nie pozwoli, by odebrał mu Magdę - WIDEO

2019-09-18 15:56 sz
M jak miłość. Kamil (Marcin Bosak), Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kamil (Marcin Bosak), Budzyński (Krystian Wieczorek)

Budzyński (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" nie odpuści Kamilowi (Marcin Bosak)! Gra pozorów może zadziałać na Magdę (Anna Mucha), jednak przewidujący prawnik nie da się nabrać na piękne słowa. Bohater "M jak miłość" dokładnie wie, że rywal wcale nie odpuści walki o serce jego narzeczonej! Będzie śledził każdy jego ruch. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

"M jak miłość" nowe odcinki - poniedziałki i wtorki, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu "M jak miłość" Kamil przyznał się przed Magdą, że zagroził Budzyńskiemu podczas rozmowy w szpitalu i postanowił mu ją „odbić”. Udało mu się jednak przekonać byłą dziewczynę, że była to chwila zamroczenia i bardzo mu głupio z powodu zaistniałej sytuacji. Jeszcze tego samego dnia, wieczorem, Kamil w "M jak miłość" zawarł z Anką (Weronika Rosati) przebiegły plan - będą udawać parę, by wzbudzić zazdrość w eks partnerach!

Obejrzyj KULISY i przeczytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1462: Magda zazdrosna o romans Kamila. Wygarnie Ance, że nie nadaje się na matkę - WIDEO

Magda w "M jak miłość" przekazała Budzyńskiemu gorące przeprosiny Gryca. Jak nietrudno się domyślić, Andrzej nie uwierzy w bajeczkę rywala. W nadchodzących odcinkach będzie śledził każdy krok ukochanej i nie spuści Kamila z oczu! Szczególnie, gdy ten zrobi się na tyle bezczelny, by zjawić się w kancelarii z drogim prezentem dla Madzi. 

- Znowu podrywa mi pan narzeczoną.
- Tak jakoś... Nie mogę się powstrzymać, mecenasie - Gryc złośliwie odpowie prawnikowi. Widzowie "M jak miłość" powinni przyszykować się na naprawdę ostrą rywalizację!

Zobacz też >>> M jak miłość, odcinek 1462: Anka i Kamil wpadną we własne sidła! Ich spisek się nie powiedzie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kamil (Marcin Bosak)
Najnowsze