M jak miłość

Leszek Skalski wraca do M jak miłość? Jest jasna deklaracja aktora!

W "M jak miłość" lata temu Krzysztof Zduński (Cezary Morawski) miał romans. Kochanką biznesmena została młodziutka siostrzenica jego księgowej, Ewa (Dominika Figurska-Chorosińska). Jednak skruszony małżonek wrócił "z podkulonym ogonem" do żony Marysi (Małgorzata Pieńkowska), a Ewa poszła na dyskotekę. Tam poznała Leszka Skalskiego, który po różnych aferach, został jej mężem. Wypadało nawet, bo tej jednej nocy spłodził córkę Olę (Nastazja Chorosińska). Ostatecznie rodzina Skalskiego wyjechała na stałe do Anglii. Czy mają zamiar wrócić? Michał Chorosiński postawił sprawę jasno!

Leszek Skalski wraca do M jak miłość? Michał Chorosiński jasno wypowiedział się w tej sprawie

W "M jak miłość" była kiedyś śliczna Ewa Nowicka. Zakochał się w niej Krzysztof Zduński, którego próbowała naciągnąć na alimenty na córkę, której ojcem nie był. W tym momencie pojawiła się właśnie w serialu postać Leszka Skalskiego. Chłopak poznany przez Ewę na dyskotece był jednonocną przygodą, ale brzemienną w skutkach. Ewę i Leszka zagrało prawdziwe małżeństwo - Dominika Figurska-Chorosińska i Michał Chorosiński.  Kiedy na serialowy świat przyszła mała Ola zagrała ją prawdziwa córką pary, Nastazja Chorosińska. Kiedy Ewa wyszła za mąż za Leszka zmieniła nazwisko na Skalska i ostatecznie wraz z mężem opuściła serial w 2011 roku. Czy mają zamiar wrócić? 

Dawny gwiazdor "M jak miłość" rozmowie z Jastrząb Post Michał wyznał, że nie miałby nic przeciwko temu, aby po raz kolejny wcielić się w postać Leszka i wrócić do sagi rodu Mostowiaków! Nie jest jedynym aktorem, który chętnie wróciłby na plan sagi lub siostrzanych "Barw szczęścia". Co na to jego żona, która w międzyczasie została znaną posłanką PiS?

Każdą pracę, jako aktor traktuję bardzo poważnie. Z każdym serialem łączą się jakieś wspomnienia. W serialu „M jak Miłość” grałem 7 lat, wraz z moją żoną, tam można powiedzieć - rodziła się moja córka. Czas, kiedy tam pracowałem wspominam bardzo dobrze. Pierwsze 5 lat życia mojej pierwszej córki były związane z tym serialem. Brała w nim udział. Powrót jest zależny od scenarzystów, nie ode mnie. Jeżeli pojawiłby się pomysł, aby przywrócić Leszka po kilkunastu latach – jestem bardzo chętny - wyznał wprost Chorosiński. 

Jednak nic nie zapowiada, aby podobny powrót miał nastąpić. Chorosiński jest w obsadzie "Korony królów" i w związku z tym udziela wywiadów, wspominając sagę rodu Mostowiaków. 

Nie przegap:  M jak miłość, odcinek 1717: Tajemnica ojca Jagody wyjdzie na jaw! Dawny romans jej matki Alicji z księdzem zadziwi wszystkich

M jak miłość. Basia wyzna jak gwałciciel Filip zniszczył jej życie. Ania i Jasiek zgodzą się na jej ryzykowną prośbę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze