M jak miłość

Dawna kochanka Pawła Zduńskiego w M jak miłość dołączyła do obsady Barw szczęścia! Kogo zagra Anna Gzyra? - ZDJĘCIA

Pamiętacie Sylwię z "M jak miłość"? Okońska kochała Pawła (Rafał Mroczek) na zabój, ale on świata nie widział poza Magdą (Anna Mucha). Wielkie dramaty ostatecznie zakończyły obiecujący związek Zduńskiego, a grająca Sylwię Anna Gzyra odeszła z serialu. Teraz gwiazda "M jak miłość" ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że dołączyła do obsady innego hitu TVP - "Barw szczęścia". Kogo zagra? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Paweł w "M jak miłość" porzucił Sylwię dla Magdy. Teraz Anna Gzyra pokaże co potrafi w "Barwach szczęścia"!

Romans z Pawłem w "M jak miłość" zakończył się dla Sylwii Okońskiej wielką porażką. Kochała Zduńskiego nad życie, ale nie potrafił zapomnieć o Magdzie. W 544 odcinku serialu Sylwia pojechała nawet do rywalki błagać ją, aby zwróciła jej ukochanego. Powiedziała wtedy nawet wtedy, że jest z nim w ciąży... Niestety, na nic się to nie zdało - Magda dopiero Magdy wychodząc za maż dla pieniędzy zakończyła definitywnie romans z Pawłem. I tak pokonana Sylwia odeszła z życia Pawła, a aktorka z serialu. Ale wraca!

Wprawdzie bohaterki, granej przez Gzyrę nie zobaczymy już w "M jak miłość", ale aktorka właśnie ogłosiła, że dostała ważną rolę w "Barwach szczęścia"! Wiadomo już, że będzie miała na imię Asia i syna Emila, w którego wcieli się mały ukraiński aktor Artem Malaszczuk. Jaka będzie ich historia? 

- Dzień dobry 🤍 Miło mi poinformować, że dołączyłam do obsady @barwyszczescia.official 🎬 - napisała na swoim oficjalnym prfilu na Instagramie Gzyra. - Na zdjęciu wraz z moim serialowym synkiem @malashchuk_artem🤍Asia i Emil, doświadczą różnych sytuacji, niektóre zdarzenia nie będą łatwe. Ale miłość mamy i dziecka, to ogromna siła napędowa do działania🤍 A może też, ktoś wyciągnie do nich pomocną dłoń?🤫🎬 Mam tu sympatyków tego serialu ?:) Dobrego dnia 😘#serial #rola #aktorka #barwyszczęścia

Na reakcję fanów "M jak miłość", "Barw szczęścia", jak i samej aktorki nie trzeba było długo czekać. Przez moment atmosfera zrobiła się tak gorąca, że włączył się nawet administrator oficjalnego profilu sagi rodu Mostowiaków!  

- Witaj, Aniu! 🫶🏻 Bardzo cieszymy się z okazji tego spotkania! 🧡

- Serial ,,barwy szczęścia " to konkurencja dla serialu,, m jak miłość " w którym Pani grała Sylwię co była zakochana w Pawle a potem była z Jankiem szefem Pawła. Ale to wspaniale ze zagra Pani w serialu ,,barwy szczęścia " bo uwielbiam ten serial I z moja mama go oglądam.

to były czas @rafalmroczek co nie?

- to prawda to był wspaniały czas - odpowiedziała fanka, ale sam Mroczek nie przemówił w poście Gzyry. . 

- pamiętam 🤗 a teraz przyjaźni się Pani że ,,szwagrem"😀

- serial @mjakmilosc.official to raczej nasza siostra, niż konkurentka 🤝🏻

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1712: Piotrek przyniesie bratu straszną wiadomość! Gwałciciel Filip uniknie kary - ZDJĘCIA

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze