Koniec M jak miłość. Dramatyczny finał spotkania Magdy i Julii w ostatnim 1665 odcinku. Kochanka Andrzeja zacznie płakać na widok zdradzonej Budzyńskiej – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film Koniec M jak miłość. Dramatyczny finał spotkania Magdy i Julii w ostatnim 1665 odcinku. Kochanka Andrzeja zacznie płakać na widok zdradzonej Budzyńskiej – ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Dramatyczny finał spotkania Magdy i Julii w ostatnim 1665 odcinku. Kochanka Andrzeja zacznie płakać na widok zdradzonej Budzyńskiej – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-05-31 10:20

Propozycja Julii (Marta Chodorowska) w 1665 odcinku "M jak miłość" zaskoczy Magdę (Anna Mucha), która zgodzi się przyjść na spotkanie z Malicką. Budzyńska żyje w przekonaniu, że to zwykła koleżanka męża i nikt z przyjaciół nie raczył uświadomić jej, że Andrzej (Krystian Wieczorek) dopuścił się zdrady! W ostatnim, 1665 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną 2022, Budzyńska faktycznie zjawi się na spotkaniu z Malicką, ale prawniczka popłacze się na jej widok! Widać będzie, że chce wyznać jej całą prawdę o seksie z Andrzejem, ciąży i koszmarnej sytuacji, ale ostatecznie nastąpi wielki zwrot akcji. Zobacz ZWIASTUN finałowego odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1665 odcinku "M jak miłość" dostanie tajemniczy telefon od Julii, który zmieni wszystko. Budzyńska sama zdziwi się kontaktem ze strony prawniczki, która poprosi o spotkanie w "cztery oczy". 

- Cześć, tu Julia Malicka - odezwie się prawniczka słabym głosem. - Dzień dobry, nie wiedziałam, że masz mój numer telefonu... - zawaha się Budzyńska w 1665 odcinku "M jak miłość". - Nie łatwo go było zdobyć. Słuchaj, miałabyś czas spotkać się ze mną dziś wieczorem? - zapyta wprost Malicka. - Poczekaj, bo nie bardzo rozumiem. W jakiej sprawie, o co chodzi? - zaniepokoi się Magda i zacznie podejrzewać, że coś wisi w powietrzu. Wiele się nie pomyli. - To nie jest rozmowa na telefon i bardzo prosiłabym cię o dyskrecję, dobrze? Żebyś na razie nikomu o tym nie mówiła - poprosi Julia. - To jak? Znajdziesz czas dla mnie wieczorem? - doda prawniczka i wiadomo już, że Magda zgodzi się na spotkanie. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja w 1665 odcinku. Wszystko stanie się po wakacjach - ZDJĘCIA

W 1665 odcinku "M jak miłość" Budzyńska stawi się w restauracji, gdzie poczeka na Julię. Nie będzie miała pojęcia, że kobieta jest kochanką jej męża. Magda uzna, że jej życie idzie w najlepszym kierunku, a ona sama może liczyć na Andrzeja, który zaczął wybitnie starać się o jej względy. Jeszcze przed spotkaniem z prawniczką w 1665 odcinku "M jak miłość" Budzyńska pochwali męża do Kingi (Katarzyna Cichopek).

- Od jakiegoś czasu on się zachowuje tak, jakby jutra miało nie być. Rozumiesz? Jakby... Jest tak mnie spragniony, stęskniony, zachłanny. To jest nawet miłe...Wyjechał na jeden dzień i proszę bardzo, pisze SMS-y... - wyzna przyjaciółce, a ona słowem się nie odezwie, że przez mężczyznę przemawia strach i poczucie winy. - No nic, tylko się cieszyć... - wypali Kinga i szybko urwie temat. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka. Zyskają fortunę i zaczną wszystko od nowa?

Budzyńska przyjdzie na spotkanie z Julią w 1665 odcinku "M jak miłość" w wyśmienitym humorze. Tak jak zwierzy się Kindze, będzie myślała, że Andrzej stara się na całego, jej życie idzie w dobrym kierunku, a ona nie ma na co narzekać. Rozbawiona usiądzie przy stoliku i będzie wyczekiwała Malickiej. Prawniczka w 1665 odcinku "M jak miłość" podejdzie pod budynek restauracji i spojrzy przez szybę, gdzie dostrzeże czekającą na nią Budzyńską. W oczach Julii pojawią się łzy i aż cała zadrży na myśl o spotkaniu z żoną kochanka. Ostatecznie ostatni odcinek "M jak miłość" skończy się na zawahaniu Malickiej, a widzowie nie dowiedzą się, czy kobieta weszła do środka i powiedziała całą prawdę Magdzie. 

Koniec M jak miłość. Tajemnica Franki o dziecku wyjdzie na jaw w 1665 odcinku? Julia powie Magdzie o zdradzie Andrzeja?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze