Koniec M jak miłość. Ciotka Artura zobaczy jaki psycholem jest Kamil w ostatnim 1522 odcinku. Nie powstrzyma Gryca!

2020-05-24 11:51 jkk
Koniec M jak miłość. Ciotka Artura zobaczy jaki psycholem jest Kamil w ostatnim 1522 odcinku. Nie powstrzyma Gryca!
Autor: tvp/vod Koniec M jak miłość. Ciotka Artura zobaczy jaki psycholem jest Kamil w ostatnim 1522 odcinku. Nie powstrzyma Gryca!

Na koniec "M jak miłość" ciotka (Agata Rzeszowska) Artura (Tomasz Ciachorowski) na własne oczy zobaczy jakim psycholem jest Kamil (Marcin Bosak). W ostatnim 1522 odcinku serialu będzie już na działanie za późno - Skalska nie powstrzyma Gryca! Ostatnie sekundy przed rozprawą Olka uświadomią ciotce Artura, że w tym wszystkim najmniej - lub wcale! - chodzi o zamordowanego psychopatę... Kto wygra w 1522 odcinku "M jak miłość"?

Koniec M jak miłość. Rodzina wyprze się Kamila? Ciotka Artura będzie miała dość psychola

Zanim do ciotki Artura dotrze na koniec "M jak miłość", jakim psycholem jest Kamil, przypomnijmy, że opowiedziała o jego podejrzanej przeszłości Ance. W tej rozmowie wyznała jej, że rodzina już raz wyparła się psychola, który później został mecenasem... Co zrobi na niej takie wrażenie w 1522 odcinku "M jak miłość"?

Tuż przed ostatnią rozprawą Olka w 1522 odcinku "M jak miłość" Kamil z dumną miną i wrednym uśmieszkiem będzie czekał aż rodzina Chodakowskich wejdzie na salę. Kamil, niczym "król zemsty" będzie wzrokiem zaganiał owieczki do środka... I tylko Marcin (Mikołaj Roznerski) nie przestraszy się tego obrazka. Co zrobi w 1522 odcinku "M jak miłość"?

Koniec M jak miłość - ZWIASTUN 1522 odcinka. Olek przyzna się do zabójstwa Artura w finale sezonu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Przeciwnicy w sprawie i wrogowie w życiu - brat Olka i kuzyn Artura staną do walki przed rozprawą Olka. Nie będzie to klasyczna bijatyka, ani nawet pyskówka - to będzie wojna na spojrzenia. Marcin wytrzyma oszalały uśmieszek Kamila i pogardliwy wzrok  i pokaże mu swoją siłę!

W tym momencie 1522 odcinka ciotka Kamila zrozumie, że ten obok którego stoi jest zimnym, wyrachowanym, mściwym psychopatą.I nie chodzi mu o sprawiedliwość dla Artura, tylko prywatną zemstę na Chodakowskich! Ale co ona będzie mogła sama zrobić w sytuacji, kiedy już za moment zapadnie wzrok na Olka? Cóż, Skalska sama nakręcała Kamila, może na koniec "M jak miłość" znajdzie sposób, aby wydobyć z niego resztki sumienia?

Koniec M jak miłość. Barbara na tropie morderczyni z Grabiny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.