Koniec M jak miłość. 1624 to był ostatni odcinek! Decyzja TVP już zapadła

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. 1624 to był ostatni odcinek! Decyzja TVP już zapadła

Koniec M jak miłość. 1624 to był ostatni odcinek! Decyzja TVP już zapadła

To już koniec "M jak miłość"?! Ulubiony serial Polaków skończy się na 1624 odcinku, którego emisja we wtorek, 21.12.2021 i do końca roku już nie będzie nowych! Serial zwykle ma "przerwę świąteczną" w emisji, ale tym razem nikt się nie spodziewał takiego ruchu! Dlaczego "M jak miłość" kończy się tak niespodziewanie w tym roku? Dlaczego w poniedziałek 27 grudnia i we wtorek 28 grudnia nie będzie "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy o finale sezonu "M jak miłość" przed końcem roku!

Koniec "M jak miłość" w 2021 roku? Serial urywa się na 1624 odcinku

"M jak miłość" nie zostanie wyemitowany 27 i 28 grudnia! Skąd taka nagła przerwa w emisji? Fani sagi rodu Mostowiaków nie zobaczą 1625 i 1626 odcinka pod koniec 2021 roku, a ostatnim będzie odcinek 1624. Dlaczego taka niemiła niespodzianka czeka widzów ulubionego serialu Polaków na koniec roku?

Serial "M jak miłość" zwykle ma przerwę w emisji w okolicach świąt Bożego narodzenia. Tym razem jednak dwa nowe odcinki nie zostaną wyemitowane już po dniach świątecznych. Dlaczego?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1625: Pola zginie przez porachunki mafijne? Kamil rzuci się w pościg za niebezpiecznym bandytą - ZDJĘCIA

Ostatni ras fani zobaczą w tym roku 1624 odcinek "M jak miłość". W nim Paweł (Rafał Mroczek) zdradzi Frankę (Dominika Kachlik), a Piotrek (Marcin Mroczek) zacznie pomagać wrogom Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)... Jednak co się dalej wydarzy u braci Zduńskich nie dowiemy się już w tym roku. Czy to zły znak dla fanów?

Uspokajamy: nowe odcinki "M jak miłość", 1625 i 1626 obejrzymy w styczniu 2022 roku. W przerwie między świętami a Nowym rokiem na TVP1 zobaczymy w czasie emisji ulubionego serialu Polaków ważne dokumenty historyczne, a na TVP 2 filmy fabularne. W Wigilię startuje także polska premiera 3 sezonu "Zniewolona", co zapewne wypełni chwilową "dziurę" po nowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków.   

Nie przegap: Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na Święta? - WIDEO

Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na święta?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze