Julia Wróblewska odeszła z M jak miłość, ale pojawi znów pojawi się na ekranie. Długo nie wytrzymała bez kamer - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram Julia Wróblewska odeszła z M jak miłość, ale pojawi znów pojawi się na ekranie. Długo nie wytrzymała bez kamer - ZDJĘCIA, WIDEO

Julia Wróblewska odeszła z M jak miłość, ale pojawi znów pojawi się na ekranie. Długo nie wytrzymała bez kamer - ZDJĘCIA, WIDEO

Pamiętacie Zosię z "M jak miłość"? Grającą ją od dziecka Julia Wróblewska niedawno opuściła zakład leczenia psychiatrycznego i zapowiedziała, że musi sobie zrobić przerwę od mediów społecznościowych i kamer. Gwiazda "M jak miłość" zaczęła nawet pracę jako kelnerka! Jednak jak widać niezbyt długo trwał ten "detoks" gwiazdy od medialnego szumu. Wróblewska właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie obszerny materiał WIDEO i ZDJĘCIA z jakiegoś planu! Czy dawna Zosia z "M jak miłość" znów zagra w serialu? Sprawdź co już wiemy!

Zosia z "M jak miłość" znowu przed kamerą! Jak to się skończy?

Gwiazda "M jak miłość", która całe dzieciństwo spędziła na filmowych i serialowych planach zapłaciła za to wysoką cenę. Wróblewska przyznała się do głębokiej depresji, z powodu fatalnego stanu zdrowia odeszła na własne życzenie z "M jak miłość". Ostatecznie gwiazda na kilka trafiła do zamkniętego ośrodka psychoterapeutycznego, a kiedy wyszła zapowiedziała wielką zmianę. Niedługo jednak wytrzymała w postanowieniach...

- Teraz mam nowe zajęcie. W ośrodku dostałam zalecenia, żeby pójść normalnie do pracy i trochę zbalansować to moje życie publiczne i prywatne - wyznawała Wróblewska w wywiadzie dla "Faktu" zaraz po opuszczeniu ośrodka. - Więc poszłam do zwykłej pracy i jestem kelnerką w restauracji. Pracuję tam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Ja zaczęłam wszystko na odwrót, bo jako dziecko zaczęłam robić karierę i nie miałam nawet możliwości pójścia do normalnej pracy. Więc to, co robię teraz, jest dla mnie ciekawym doświadczeniem, choć przyznam, że to trudna praca i stresująca, ale zobaczymy. 

Jednak ostatnio Zosia z "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA i materiał WIDEO z... planu! Aktorka nie chciała zdradzić, co teraz nagrywa, ale znów ją widać w pełnym makijażu przed kamerą. Czy to już po wielkiej zmianie gwiazdy?

Zobacz też: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

W GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO widzimy Wróblewską w miejscu, w jakim jednak czuje się najlepiej. Gwiazda "M jak miłość" w pełnym makijażu pozuje do selfie w garderobie z ogromnym lustrem. To już naprawdę nie wygląda na detoks od kamer. 

Pierwszy raz od powrotu robię coś medialnego! Ale mega się cieszę z tego co to będzie, bo uważam to za bardzo ważne ♥️ Stay tuned ? - tłumaczy młoda aktorka pod ZDJĘCIEM z nowego planu na swoim profilu na Instagramie.

Fani Wróblewskiej, rzecz jasna pospieszyli z pełnymi zachwytu komentarzami. 

- Naturalnie Super wyglądasz i tak trzymać ❤️ i piękny uśmiech teraz wyglądasz jak prawdziwa Dama.Pozdrawiam Serdecznie   

- Piękna jak zawsze ??

- Ślicznotka ????

- Pięknie i naturalne.Superr ?

Niewykluczone, że młoda gwiazda "M jak miłość" postanowiła teraz wkroczyć w światła kamer, aby ostrzegać przed pułapką uzależnienia od mediów. Jak sama sobie z tym poradzi Wróblewska czas pokaże.  

Nie przegap: M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

Julia Wróblewska odeszła z M jak miłość, ale pojawi znów pojawi się na ekranie. Długo nie wytrzymała bez kamer
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze