Jest nowa czołówka M jak miłość. Z ANNĄ MUCHĄ ZDJĘCIA+WIDEO

2011-08-31 15:25 Katarzyna Jaraczewska

5. września zobaczymy w TVP 2 nową czołówkę M jak miłość. Jest bardzo kolorowa i pojawia się w niej już Anna Mucha. Poza tym zamiast piosenki w wykonaniu Wojciecha Gąssowskiego słychać utwór w wykonaniu Beaty Kozidrak – ten sam, który przez ostatni sezon stanowił tło dla napisów końcowych serialu.

W nowej czołówce  zabrakło kilku ważnych do tej pory dla fabuły aktorów, m. in. Anny Dereszowskiej, Tamary Arciuch, Andrzeja Łapickiego. Nie pojawiają sie też nowe nabytki obsadowe: Anna Wendzikowska oraz Agnieszka Sienkiewicz.

Patrz też: Anna Mucha WYBŁAGAŁA powrót do M jak miłość. Znów będzie Madzią Marszałek

Niewątpliwie najważniejszym elementem nowej czołówki jest Anna Mucha (31 l.).

Grana przez nią Madzia Marszałek która w nowych odcinkach „M jak miłość” uwiedzie zaręczonego z Joasią Pawła (Rafał Mroczek, 28 l.) i zajdzie z nim w ciążę. W ten sposób twórcy wykorzystają fakt, że aktorka rzeczywiście spodziewa się dziecka. To oznacza, że już pracuje na planie!

Na pewno nowa czołówka jest zdecydowanie bardziej kolorowa i nowoczesna. Bohaterowie mieszkający w Warszawie przechadzają się  po stołecznych ulicach zupełnie jak w czołówkach seriali "Magda M.” czy „Teraz albo nigdy!”.

Zamiast  śpiewającego o "M jak miłość" przez 10  sezonów Wojciecha Gassowskiego, w tle słychać liryczną piosenkę Beaty Kozidrak. Bohaterów co raz to opasuje biało-czerwona wstęga. Nieco zmodyfukowane jest też logo serialu.

{% load block_tags %}
{% video 2898 %}

Najnowsze