Gwiazda M jak miłość cierpi na tajemniczą chorobę! Te zdjęcia Igi Kreft przerażają - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Gwiazda M jak miłość cierpi na tajemniczą chorobę! Te zdjęcia Igi Kreft przerażają - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość cierpi na tajemniczą chorobę! Te zdjęcia Igi Kreft przerażają - ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość", która w serialu gra Ulę Mostowiak od dziecka, pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak bardzo cierpi! Iga Krefft jakiś czas temu przyznała się do depresji, ale teraz zaatakowało ją coś innego. Jaka tajemnicza choroba sprawiła, że Ula z "M jak miłość" wygląda tak, jak na zdjęciach? Na szczęście Iga Krefft stara się żartować ze swojego stanu, choć niewiele może pomóc na upiorne dolegliwości. Co dolega Uli z "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Ula z "M jak miłość" poważnie chora! Co ją tak powaliło?

Iga krefft gra w "M jak miłość" od 9. roku życia. Dziewczyna wkroczyła do rodziny Mostowiaków jako adopotowana z domu dziecka córka Hanki i Marka . Całe życie młodziutkiej aktorki toczy się na oczach widzów, a postać Uli to jedna z najbardziej ulubionych w serialu. Co się stało, Idze Krefft, że wygląda tak jak na ZDJĘCIACH?

W ostatni8m sezonie "M jak miłość" Ulę i jej męża Bartka dotknęły wielkie tragedie. Najpierw w wypadku spowodowanym przez Jaszewskiego (Tomasz Lulek) zginęli Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński), później umarł biologiczny ojciec Uli, pijak Jakubczyk (Michał Breitenwald). Ula bardzo przeżyła śmierć ojca, który w ostatnich godzinach pojednał się z córką i zostawił tajemniczy testament, z którego natychmiast została okradziona. Gra takich emocjonalnych scen w serialu jest zapewne wyczerpująca dla młodej gwiazdy "M jak miłość", a kiedy nareszcie może odpocząć dopadło ją coś takiego! Zobacz jaka choroba toczy Krefft na ZDJĘCIACH!   

Nie przegap: M jak miłość. Metamorfoza Basi w nowym sezonie! Radykalnie zmieni fryzurę i zbuntuje się tak jak bezczelna Ania - ZDJĘCIA 

Ula z "M jak miłość" stara się żartować ze swojego stanu i wyglądu, kierując uwagę fanów na tajemniczą "trawę". Tak potocznie nazywany jest narkotyk marihuana. Czyżby Krefft zabawiała się z nielegalną substancją lub musi jej używać ze względów medycznych?

- No nieźle ta trawa... - napisała Krefft pod swoim zdjęciem, na którym jest blada jak ściana i z podkrążonymi oczami. - Pyli - dodała po chwili podpis aktorka, wyjaśniając tym samym, że ma koszmarną alergię na pyłki!

Niewykluczone, że Ulę z "M jak miłość" toczy jeszcze jedna "choroba"... Pod kolejną fotografią na swoim profilu na Instagramie Krefft napisała cytat z Mickiewicza: - Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? 

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Julia to oszustka! Ukradnie dziecko mężowi, żeby dorwać Andrzeja - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Magda w szpitalu! Jej chore serce nie wytrzyma zdrady Andrzeja i ciąży Julii. Nie będzie przy niej męża
Najnowsze