Grał Michała Łagodę w M jak miłość. Wiemy co się teraz dzieje z Pawłem Okraską!

i

Autor: MTL Maxfilm Grał Michała Łagodę w M jak miłość. Wiemy co się teraz dzieje z Pawłem Okraską!

M jak miłość

Grał Michała Łagodę w M jak miłość. Wiemy co się teraz dzieje z Pawłem Okraską!

Michał Łagoda w "m jak miłość" spędził 7 długich lat. Przyrodni brat (Paweł Okraska) Marysi (Małgorzata Pieńkowska), mąż Małgosi (Joanna Koroniewska) przeżył wiele dramatów, rozstań i powrotów do Grabiny. Ostatecznie Michał Łagoda w "M jak miłość" zginął tragicznie w USA, ale był w tym momencie szczęśliwy. Małgosia była z nim w ciąży i już za chwilę mieli się pobrać... Co się dziś dzieje z Pawłem Okraską, który zagrał bohatera śledzonego przez miliony fanów?

"M jak miłość". Michał Łagoda po przerwie wrócił do serialu. Co teraz robi Paweł Okraska?

Michał Łagoda w "M jak miłość" był bohaterem na przemian uwielbianym i znienawidzonym przez fanów. Takie też było jego życie - raz góra, raz głęboki dół, ale ostatecznie umarł szczęśliwy u boku ukochanej Małgosi. Co dziś robi grający Michała Paweł Okraska? Losy jego bohatera co wieczór śledziły miliony Polaków!

Michał Łagoda, syn Zenona (Emil Karewicz) w "M jak miłość" był przyrodnim bratem Marysi. Jego ojciec porzucił ciężarną Barbarę (Teresa Lipowska) i dopiero po wielu latach od jego śmierci przekazał jej przez syna wyznanie wielkiej miłości. Nic dziwnego, że Lucjan (sp. Witold Pyrkosz) nie przepadał za potomkiem Zenona, a kiedy jeszcze nie ułożyło się jego małżeństwo z Małgosią, w zasadzie faceta skreślił. Ale w "M jak miłość" miłość jest najważniejsza, więc kiedy małżeństwo Małgosi z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) zaczęło się psuć, Michał zrozumiał, że to ją kocha nad życie i razem z Wojtusiem (Feliks Matecki) wyjechali do USA. Tam Michał zginął tragicznie w wypadku samochodowym, z którego jego ukochana wyszła cało, ale słuch wszelki po niej zaginął. Co się dziś dzieje z aktorem, którego bohater przez 7 lat rozgrzewał emocje fanów do czerwoności? 

Nie przegap: Wielkie święto Barbary z M jak miłość. Wiemy dlaczego Teresa Lipowska na 85. urodziny nie zaprosi nikogo z ekipy serialu - ZDJĘCIA

Poza "M jak miłość" Paweł Okraska nie narzekał na brak propozycji serialowych. Grał m.in. w  „Klanie”, „Na dobre i na złe”, i „Komisarzu Aleksie”.

Kolejna wielka rola gwiazdora "M jak miłość" to Damian Winny w "Stuleciu Winnych". W powieści Ałbeny Grabowskiej Damian był homoseksualistą, ale w serialu choć miał takie ciągoty, ostatecznie wyjechał do Paryża, gdzie ożenił się, a owocem tej miłości jest ukochana wnuczka Władka (Arkadiusz Janiczek) Michelle (Maria Pawłowska). 

Moja mama polonistka zabierała mnie często do teatru, potem wysyłała na spektakle dyplomowe, ale chyba przez myśl jej nie przeszło, że będę chciał studiować w szkole teatralnej. W pewnym momencie zaczął mi się podobać świat kreowany na scenie, był jakiś... bardziej doskonały niż to, co znałem ze szkoły czy z podwórka - zdradził Okraska jak doszło do tego, że został aktorem w wywiadzie dla magazynu "Viva!". -  Trzeba pielęgnować to, co się ma. Miłość i mądrość szybko rozwiązują problemy. Rodzina daje dużą siłę - aktor ujawnił swoje priorytety. 

Aktualnie Okraska rzadziej widywany jest na ekranie, bo poświęcił się bardziej pracy w teatrze. Żoną Michała Łagody z "M jak miłość" jest Magdalena Walach, również koleżanka z planu kilku wspólnie zagranych seriali. Aktorska para gwiazd ma 12-letniego syna Piotra. 

Zobacz też: M jak miłość. Nowy wygląd Mateusza Mostowiaka. Rejs do Afryki zrobi z niego prawdziwego twardziela! - ZDJĘCIA

Powrót Majki do "M jak miłość". Wyjdzie z psychiatryka i dorwie Pawła
Najnowsze