M jak miłość

Franka z M jak miłość zagra z wielkimi gwiazdami Hollywood! Dominika Kachlik odkryła wszystkie karty – ZDJĘCIA

Franka z "M jak miłość" robi wielką karierę w Hollywood! Dominika Kachlik właśnie pokazała na swoim profilu na Instagramie, z jakimi gwiazdami międzynarodowego kina zagra. W takiej wersji Franki z "M jak miłość" jeszcze nigdy nie widzieliśmy! Co to oznacza dla fanów sagi rodu Mosdtowiaków? Czy będziemy musieli pożegnać się z czwartą żoną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek)? Zobacz TO w ogromnej GALERII ZDJĘĆ!

Franka z M jak miłość szaleje w Hollywood! Kachlik pokazała z kim zgra, szczęki opadają!

Jak pisaliśmy jako pierwsi - Franka z M jak miłość zaczęła karierę w Hollywood! Teraz Dominika Kachlik na swoim profilu na Instagramie "odsłoniła wszystkie karty" i już wiadomo, z kim zagra. Gwiazda sagi rodu Mostowiaków pojawi się na ekranie amerykańskiego filmu w międzynarodowej obsadzie. Zobacz z kim zagra w GALERII ZDJĘĆ!

Franka w "M jak miłość" jest czwartą, niezwykle udaną żoną Pawła Zduńskiego. Rodowita góralka podbiła serca wszystkich nie tylko swoim gorącym temperamentem, ale wielką miłością, jaką obdarzyła Pawła. To właśnie ona o mało nie zginęła, osłaniając własnym ciałem męża przed strzałem kochanka Lilki (Monika Mielnicka)! Franka też wspaniale zajęła się podupadającym bistro Kingi i uczyniła z niego kultowe miejsce z naturalną żywnością m.in z sadu śp. Lucjana Mostowiaka. Czy to możliwe, że tę cudowną postać będziemy musieli pożegnać?

Gwiazda "M jak miłość" już podróżuje między planem sagi rodu Mostowiaków, a Los Angeles. Tym razem postanowiła pokazać ZDJĘCIA z tych wypraw, na których pokazuje się w towarzystwie gwiazd, z którymi zagra w amerykańskim filmie.

Czy wielka kariera polskiej aktorki zmieni bieg wydarzeń w "M jak miłość"? Jeżeli czwarta żona opuści Pawła, nie tylko on będzie płakać...

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Franka odrzuci Pawła! Zduński zauważy, że w jej sercu nie ma już dla niego miejsca

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo
Najnowsze

Materiał sponsorowany