M jak miłość

Franka zniknie z M jak miłość, bo Dominika Kachlik zaczęła karierę w Hollywood! Zostawi Pawła samego? - ZDJĘCIA

To szok dla fanów "M jak miłość"! Kochana przez wszystkich Franka może zniknąć z serialu, bo Dominika Kachlik zaczęła robić karierę w Hollywood! Piękna żona Pawła (Rafał Mroczek) rozkochała w sobie widzów, bo jest nie tylko piękna, ale i ma złote serce. Do historii serialu przeszła już scena, kiedy Franka osłoniła własnym ciałem ukochanego męża przed strzałem kochanka Lilki (Monika Mielnicka)! Czy teraz ta cudowna postać "M jak miłość" opuści nas i Pawła? Byłby to dowód na istnienie "klątwy Zduńskiego", którego opuszcza każda ukochana kobieta... Sprawdź, co już wiemy i zobacz ogromną GALERIĘ ZDJĘĆ Franki!

Franka odchodzi z M jak miłość? Dominka Kachlik pochwaliła się karierą w USA!

Czy to możliwe, aby z "M jak miłość" po wakacjach zniknęła Franka? Na pewno nie stanie się to od razu, bo Kachlik aktualnie nagrywa nowe ujęcia do powakacyjnych odcinków. Ale wobec informacji gwiazdy sagi rodu Mostowiaków na Instagramie, że zaczęła właśnie karierę w Hollywood wszystko jest możliwe! Czy Paweł znów zostanie sam, porzucony przez ukochaną żonę?

Franka pojawiła się w "M jak miłość" z przytupem. Wpadła na auto Pawła, kiedy uciekała z własnego ślubu i oboje trafiła strzała Amora. Najpierw to Franka zakochała się w Pawle, ale on wtedy wzdychał do osamotnionej Kingi. Jednak z czasem Zduński zrozumiał, że piękna i lekko szalona dziewczyna może być miłością jego życia i ostatecznie stanęli na ślubnym kobiercu. Franka i Paweł są szczęśliwi, choć życie nie oszczędza im dramatów. Kiedy Zduńska osłoniła męża własnym ciałem przed śmiertelnym pociskiem z broni kochanka Lilki, płakała cała Polska. I teraz miałaby tak po prostu zniknąć?

Za trzy tygodnie wylatuję do Los Angeles. Kilka dni później mam premierę mojego debiutu fabularnego - „The Modelizer” w Hollywood. W międzyczasie konferencje prasowe, sesje zdjęciowe i spotkania z agentami. Trochę w to nie wierzę, a trochę przypominam sobie jak trzy lata temu wygrałam duży międzynarodowy casting i poleciałam w środku pandemii na dwa miesiące do Hongkongu, gdzie mieliśmy zdjęcia do filmu. Obłęd i przygoda życia. Trzymajcie za mnie kciuki albo dajcie unfollow:) - napisała Kachlik pod niezwykle radosnym ZDJĘCIEM na swoistagramie. 

W tym samym czasie na planie "M jak miłość" Paweł już nagrywał sam nowe sceny i pokazał, co się dzieje za kulisami na WIDEO. Czy Franka zniknie z życia Zduńskiego i znów zostanie sam? Aż trudno sobie wyobrazić, co przeżywałby w takiej sytuacji Paweł. Trzymamy kciuki za karierę serialowej Franki w Hollywood, ale mamy nadzieję, że pogodzi swoje plany z rolą cudownej Franki. 

Nie przegap: M jak miłość. Fani oburzeni ciążą Basi! Córka Marysi i Artura ma dopiero 14 lat

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo
Najnowsze