M jak miłość

Franka z M jak miłość pożegnała się z Los Angeles. Dominika Kachlik wyruszyła w podróż po Ameryce i nie wiadomo, kiedy wróci - ZDJĘCIA

Franka z "M jak miłość" zakończyła swoją przygodę z Hollywood! Dominika Kachlik ogłosiła, że wyjeżdża z Los Angeles, ale nie wraca do Polski. Gwiazda "M jak miłość" postanowiła wyruszyć w dalszą podróż po Stanach, zapewne ze swoim ukochanym u boku. Czy Pawłowi (Rafał Mroczek) w nowym sezonie serialu po wakacjach grozi długa samotność? Kiedy Franka wróci na plan "M jak miłość" na razie nie wiadomo. Zobacz, jak wygląda jej nowe życie w USA w GALERII ZDJĘĆ!

Franka z M jak miłość pożegnała Hollywood, ale nie wraca do Polski. Co będzie z żoną Pawła Zduńskiego?

Czwarta pani Zduńska w "M jak miłość" to jedyna kobieta, która stanęła z Pawłem na ślubnym kobiercu przed ołtarzem. Franka to nieco szalona dziewczyna o mocnym charakterze, ale i tak wszyscy ją kochają. Nic dziwnego - to właśnie ona osłoniła Pawła własną piersią przed śmiertelnym postrzałem. Franka też stała się cudowną przybraną matką dla Basi, która tylko dzięki niej doświadcza matczynych uczuć. Kachlik jednak ma coraz mniej czasu na pracę na planie sagi rodu Mostowiaków, a teraz wyruszyła w kolejną podróż po USA!

Wprawdzie Franka z "M jak miłość" jasno dała znać, że nie odchodzi z serialu, ale na razie nie wybiera się do Polski. Kachlik pożegnała się z Hollywood - miejscem marzeń każdego aktora - ale teraz wybiera się zwiedzać inne Stany. Kiedy zawita do kraju nie wiadomo. 

thanks LA, you’ve been good to me (tłum. Dzięki, LA, byłeś dla mnie dobry) - tak Franka z "m jak miłość" podpisała swoje ostatnie ZDJĘCIE pod słynnym napisem Hollywood. 

I co next? 👀 - zapytali fani. 

San Francisco - zdradziła Kachlik i dodała: - reszta w swoim czasie i wkrótce, teraz wakacje:)

Come back soon! (tłum. Wracaj szybko!)- poprosił jeden z fanów. 

that’s the plan! (tłum. Taki jest plan!) - odpisała Kachlik. 

Na razie Kachlik nagrała już sporo scen do nowego sezonu "M jak miłość". Tak więc o jesienne odcinki z jej udziałem nie musimy się martwić. A co będzie dalej? Będziemy informować na bieżąco!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Osamotniony Paweł przegra walkę o córkę. Nigdy sobie tego nie daruje

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze