M jak miłość

Fani M jak miłość stanęli po stronie Uli. Dlaczego tylko ona nie ma prawa wyjechać? - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" fani podzielili się na tych, którzy stoją po stronie Bartka (Arkadiusz Smoleński) i innych, którzy zrozumieli decyzję o emigracji Uli (Iga Krefft). Wszystko bierze się z konfliktu w małżeństwie Lisieckich. Bartek chce wracać do Grabiny, a Ula na zawsze zostać w Australii. Za Bartkiem stoją Mostowiakowie z Barbarą (Teresa Lipowska) na czele, a o Ulę zadbali fani "M jak miłość". Wierni widzowie sagi rodu Mostowiaków pytają: dlaczego tylko jej nie pozwalają wyjechać? Gdzie leży prawda? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Fani bronią Uli! Ona też ma prawo wyjechać

Ula w "M jak miłość" pojawi się już tylko w jednym odcinku - 1719. Wtedy żona Bartka pożegna się tylko z Barbarą, która okaże jej serce. Ale mężowi Lisiecka zostawi tylko list i z kupionym potajemnie biletem na zawsze odleci z serialu. Do Australii, gdzie żyją jej ojciec Marek (Kacper Kuszewski) i siostra Natalka (Marcjanna Lelek. Ula prawdopodobnie już nigdy nie pojawi się w Grabinie, bo grająca ją Krefft ma nowe olany na życie. 

Jednak zanim wszyscy pożegnamy Ulę w "M jak miłość" zostaniemy postawieni po jednej ze stron konfliktu. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie ta dyskusja już trwa. Czy można wybaczyć Uli, że chce układać sobie życie za granicą? Czy właśnie ona powinna wrócić do Grabiny? Okazuje się, że część fanów doskonale rozumie córkę Mostowiaków.  

- Ula chce zobaczyć trochę świata ma być wdzięczna a Natalia tez wyjechała a adoptowana była synek też opuścił dom tylko do niej mają problemy😮

- Uważam, że Ula ma rację jeśli chodzi o perspektywę pracy, rozwoju dziecka. Dom to nie mury, dom tworzą ludzie i nie ważne czy to będzie Grabina, Warszawa czy Australia. Jeśli się kochają to wszędzie stworzą dom.

- Trochę ma rację z tym, że dom jest tam gdzie chcą aby był. Są małżeństwem i mają prawo do życia na własnych warunkach. Ważne tylko aby byli w tym jednością.

- Uważam, że Ula ma rację jeśli chodzi o perspektywę pracy, rozwoju dziecka. Dom to nie mury, dom tworzą ludzie i nie ważne czy to będzie Grabina, Warszawa czy Australia. Jeśli się kochają to wszędzie stworzą dom.

Nie przegap: Koszmarna wpadka w M jak miłość. Chodzi Artura Rogowskiego!

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze