M jak miłość

Czarny tydzień nie tylko dla M jak miłość. Tylko jeden wieczór z Barwami szczęścia, a to jeszcze nie koniec

Fanów "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" czeka długa przerwa w oglądaniu ulubionych seriali. Pod koniec listopada widzowie zobaczą w telewizji tylko jeden nowy odcinek "M jak miłość" i "Barw szczęścia", a "Na dobre i na złe" nie zobaczą w ogóle! Co się stanie z ulubionymi serialami Polaków? Skąd taka długa przerwa w emisji? Sprawdź co już wiemy o trudnym tygodniu w listopadzie - jest ważny powód!

"M jak miłość" i "Barwy szczęścia" tylko z jednym odcinkiem w tygodniu! A to jeszcze nie koniec 

Fanów "M jak miłość" i innych popularnych polskich seriali czeka długa przerwa w emisji nowych odcinków. Okazuje się, że ostatni nowy odcinek sagi rodu Mostowiaków - 1689 -  zobaczymy w poniedziałek 28.11 o stałej porze w TVP2. Tego samego wieczoru obejrzymy również 2706 odsłonę "Barw szczęścia". A potem nastąpi długa przerwa w emisji! Skąd taka decyzja Zarządu TVP? 

Aż do piątku, 2.12 nie będziemy mogli obejrzeć w telewizji nowego, 2707 odcinka "Barw szczęścia"! A szkoda, bo wydarzy się wtedy wielki dramat w życiu Pyrków - Klara może zostać nawet zgwałcona! Kiedy fani będą mogli zobaczyć ten odcinek serialu?   

Wyjaśniamy i uspokajamy sytuację z emisją nowych odcinków "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe"! Na ten moment serwis z programem telewizyjnym AKPA kończy się na piątku 2.12. Od wtorku 29.11 do 2 grudnia nie obejrzymy ani jednego nowego odcinka serialu. Powód jest ważny! We wtorek, 29.11 startuje Mundial w Katarze i co wieczór w porze seriali emitowane będą na żywo zmagania piłkarzy na boisku. 

Fani seriali będą musieli na kilka dni ustąpić pilota do telewizora domowym kibicom piłki nożnej, ale na pewno "M jak miłość". "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe" wrócą do znanego już wszystkim rytmu emisji nowych odcinków w telewizji. Będziemy informować na bieżąco kiedy to nastąpi. 

Mniej cierpliwi fani seriali będą mogli zobaczyć nowe odcinki z wyprzedzeniem na platformie vod.tvp.pl

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1688: Franka po operacji dostanie szokującą wiadomość od Marty Lewickiej. Powiedzą synowi Franki, że są rodziną!

M jak miłość. Kisielowa złapie bandytę polującego na Magdę! Policja nie będzie miała szans z Zosią
Najnowsze

Materiał sponsorowany