Aleksandra odchodzi z M jak miłość? Małgorzata Pieczyńska zmieniła się nie do poznania i pokazała tajemniczego mężczyznę – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film / Instagram Aleksandra odchodzi z M jak miłość? Małgorzata Pieczyńska zmieniła się nie do poznania i pokazała tajemniczego mężczyznę – ZDJĘCIA

Aleksandra odchodzi z M jak miłość? Małgorzata Pieczyńska zmieniła się nie do poznania i pokazała tajemniczego mężczyznę – ZDJĘCIA

2022-06-20 20:03

W nowym sezonie "M jak miłość" widzowie nie zobaczą już Aleksandry, matki Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel)? Małgorzata Pieczyńska pokazała zdjęcia z planu nowego serialu, nad którym intensywnie pracuje nawet w okresie wakacji. Mało tego, aktorka zmieniła się nie do poznania i postawiła na zupełnie inną fryzurę. Małgorzata Pieczyńska występowała w "M jak miłość" raczej sporadycznie, a teraz zniknie na dobre? Czy ma z tym coś wspólnego podejrzany Janek (Wojciech Kalarus), który wkręcił ją do sekty?

Aleksandra znika z "M jak miłość"? Małgorzata Pieńkowska na planie nowego serialu 

Aleksandra nie pojawiała się w każdym odcinku "M jak miłość", a mimo to widzowie pokochali dobro i ciepło Chodakowskiej. Zawsze służyła synom wsparciem i pomocą i uwielbiała opiekę nad wnukami. Czy te sceny już się nie powtórzą? Aktorka pracuje obecnie nad nowym projektem i nie ukrywa radości, że czeka ją coś nowego. Z tej okazji postanowiła pokazać fanom kilka zdjęć z planu nowego serialu, który będzie dostępny na Polsat Box Go o nazwie "Matka". 

- Serial „Matka” to połączenie komentarza na temat problemów społecznych z pełnym napięcia kryminałem. Autor scenariusza, Igor Brejdygant, postawił sobie za zadanie stworzenie opowieści, w której wątek dramatu obyczajowego jest równie rozwinięty, co historia detektywistyczna, a wiodącą postacią nie jest policjant, ale osoba prywatna (...) - czytamy na stronie Polsatu. 

Sprawdź: M jak miłość. Mateusz wróci z Afryki do Mostowiaków w nowym sezonie! Tak go zmieni długi rejs i rozłąka z rodziną - ZDJĘCIA

Nowa rola wyklucza Małgorzatę Pieczyńską z prac na planie "M jak miłość"? To dlatego scenarzyści wymyślili wątek z sektą i dziwnym zachowaniem Janka, by Chodakowska zniknęła? Fani hitu TVP2 mogą odetchnąć z ulgą, bo Aleksandra pojawi się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022. Praca na planie nowej produkcji "Matka" nie przeszkodzi aktorce we wcielaniu się w postać matki Marcina i Olka. Małgorzata Pieńkowska nie ukrywa jednak, że nowe wyzwanie zawodowe bardzo ją cieszy. Pokazała zdjęcie z planu z tajemniczym mężczyzną!

- Dziś praca na planie w scenerii tego pięknego Uroczyska❤️. W towarzystwie mojej filmowej rodzinki z serialu „Matka” ?? - podpisała zdjęcie aktorka. 

Przeczytaj: Julia Wróblewska nigdy nie wróci do M jak miłość. Ujawniono, że jest poważnie chora - ZDJĘCIA

Małgorzata Pieczyńska postawiła także na zmianę w swoim wyglądzie. Zawsze elegancka i starannie uczesana matka Marcina i Olka z "M jak miłość" postanowiła radykalnie zmienić fryzurę! Aktorka zaprezentowała się w krótkich włosach, które ledwo sięgają za ucho, a zazwyczaj nosiła długie włosy do okolic łopatek. To naprawdę spora zmiana w wyglądzie gwiazdy "M jak miłość". Jest to poświęcenie dla roli czy prywatna zachcianka aktorki? Tego nie wiadomo, ale dobrze, że Aleksandra nie rezygnuje z pracy na planie "M jak miłość" i pojawi się w nowym sezonie. 

M jak miłość. Problemy Kingi i Piotrka z córką Lenką w nowym sezonie! Tylko udają jacy będą szczęśliwi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany