M jak miłość

Adriana Kalska odejdzie M jak miłość? Pojawiła się już z nowym partnerem i zmieniła wygląd do roli - ZDJĘCIA

Iza zniknie z "M jak miłość"? Takie wieści krążą od dawna, od momentu, kiedy Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski prywatnie rozstali się. W dodatku w ostatnim sezonie "M jak miłość" scenarzyści poprowadzili wątek żony Marcina tak, że już nikt nie może na nią patrzeć. Ale Adriana Kalska przez lata występów w sadze rodu Mostowiaków stała się wielką gwiazdą i już sobie doskonale radzi poza planem serialu. W dodatku pokazała się z nowym partnerem! Czy to już koniec Izy w "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Koniec Izy w M jak miłość? Tak teraz wygląda u boku nowego partnera!

Iza i Marcin to była ulubiona para "M jak miłość". Nieśmiała, śliczna i delikatna pani kurator pojawiła się w życiu Chodakowskiego, kiedy opłakiwał śmierć ukochanej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i wychowywał samotnie Szymka (Staś Szczypiński). Z czasem Iza i Marcin pokochali się, pobrali, a do ich rodziny dołączyła córka Maja (Laura Jankowska). Niestety, Kalska i Roznerski po latach wspólnie spędzonych razem także poza planem rozstali się, a scenarzyści serialu wprowadzili postać Radka (Philippe Tłokiński). Skończyło się zdradą, popłynęły łzy i zapowiada się ponury rozwód. Czy to już koniec Izy w "M jak miłość"?

Kalska i Roznerski przez lata tworzyli też prywatnie parę, ale niestety 1,5 roku temu rozstali się. I choć gwiazdy "M jak miłość" zgodnie zapowiadały, że nie wpłynie to na ich grę w serialu, wszystko prowadzi także do pożegnania Chodakowskich. Kiedy Iza zostanie sama, bo trudno zakładać, że Radek to partner na całe życie, już raczej nikt nie będzie ciekaw jej dalszych losów. A obok Marcina kręci się urocza Kama (Michalina Sosna)...

Adriana Kalska jednak nie martwi się zapewne potencjalną stratą roli Izy w "M jak miłość". Gwiazda już szaleje na zupełnie innym planie, w dodatku z nowym partnerem u boku!

W dodatku ostatnio wiecznie smutna Iza z "M jak miłość" zmieniła się do nowej roli. To już nie zasłonięta długimi, czarnymi włosami "płaczka", tylko piękność ze starannie ułożoną, stylową fryzurą! Zobacz jak rozkwita Kalska w roli Soni u boku Krzysztofa Wacha na planie filmu "Falochron". 

Nie przegap: Radek wyleci z M jak miłość, ale Philippe Tłokiński zaczął międzynarodową karierę! Już mu Iza nie będzie do niczego potrzebna?

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze