Lombard. Życie pod zastaw 3 sezon odc. 132 - opis, streszczenie: Andżelika wykupuje sprzęt do ćwiczeń

2018-10-22 0:29 oprac. Ag
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: materiały prasowe TV PULS Lombard. Życie pod zastaw

"Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 132 w Tv Puls w poniedziałek, 22.10.2018, o godz. 19.00. "Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 132 streszczenie: Pielęgniarka Monika opiekuje się starszym małżeństwem. Pewnego dnia podczas pielęgnacji 80-latka dostaje ataku rwy kulszowej. Dzwoni więc po swojego brata, recydywisty po odsiadce, by podwiózł ją do szpitala.

Przestępca będzie musiał znaleźć sposób, by szybko zdobyć pieniądze na spłatę swoich długów. Tymczasem Andżelika, chcąc pomóc Jackowi w rehabilitacji, wykupuje sprzęt do ćwiczeń, zastawiony przez klienta. Gdy Mariusz pomaga przynieść jej go do mieszkania, zostaje zaproszony wraz z Julką i Olgą na kolację. W lombardzie pojawia się klientka, która zastawia przedmioty swojej córki do wywoływania duchów. Jeden z nich, tablicę ouija, znajdują w magazynie Marysia z Julką. Dziewczynki będą próbowały za jej pomocą wywoływać duchy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze