Lombard. Życie pod zastaw 3 sezon odc. 145 - opis, streszczenie: Kornelia podejmuje kolejne kroki związane z filią lombardu

2018-11-08 23:59 oprac. Ag
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: materiały prasowe TV PULS Lombard. Życie pod zastaw

"Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 145 w Tv Puls w piątek, 9.11.2018, o godz. 19.00. "Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 145 streszczenie: Ula mieszka ze schorowaną matką, Romą. Po kolejnym groźnym ataku astmy starsza kobieta trafia do szpitala.

By zdobyć pieniądze na leki i fizjoterapię matki, Ula decyduje się zastawić w komisie zabytkowy sekretarzyk. Roma sprzeciwia się jego sprzedaży i żąda, aby mebel wrócił na miejsce. Tymczasem do lombardu przychodzi 52-letnia Aniela i jej dużo młodszy partner Jarek. Zakochana kobieta chce koniecznie sprawić ukochanemu prezent i kupuje mu zegarek.

Mężczyzna nie wygląda na zachwyconego. Jego powściągliwe zachowanie wyraźnie kontrastuje z czułą wylewnością Anieli. Jakiś czas później mężczyzna znów zjawia się w firmie. Tym razem towarzyszy mu młoda i piękna dziewczyna. Parę śledzi Aniela. Kornelia podejmuje kolejne kroki związane z filią lombardu. Pod komis podjeżdża samochód z Betonem i Darkiem. Policjanci, zanim wejdą do środka, otwierają tylne drzwi i pomagają komuś wysiąść z samochodu. Gdy cała trójka staje w drzwiach lombardu, Adek na ich widok doznaje szoku.

Najnowsze