Skandal w "Leśniczówce"! Przez Kasię wesele Czesławy zakończy się krwawą awanturą

2020-04-19 10:09
SE TV 16 Seriale
Autor: Materiały prasowe Leśniczówka

W 222. odcinku "Leśniczówki" nadejdzie wreszcie długo wyczekiwany dzień ślubu Czesławy (Anna Seniuk) i Tadeusza (Piotr Skarga) „Leśniczówce”! Szczęście państwa młodych nie potrwa jednak długo, na weselu dojdzie bowiem do dantejskich scen, a wszystko zacznie się do Katarzyny (Jolanta Fraszyńska).

Wszystko było już dopięte było na ostatni guzik, lecz w dniu ślubu Czesławy i Tadeusza sprawy szybko zaczną wymykać się spod kontroli. Z samego rana Ździebłowska dowie się, że w Jaśminowum Dworze, gdzie zaplanowane było wesele, doszło do awarii prądu, impreza więc nie dojdzie do skutku.

Sytuację uda się opanować dopiero w ostatniej chwili, nie wszyscy goście podczas wesela będą się jednak dobrze bawić. Konrad (Sambor Czarnota), przekonany, że Katarzynę (Jolanta Fraszyńska) i jej terapeutę Wojtka (Bartosz Kasprzykowski) łączy coś więcej, ośmielony alkoholem, da w końcu upust swojej zazdrości i rzuci się na rywala z pięściami, nie zważając na przerażonych gości.

Emisja w TV:

Leśniczówka
Poniedziałek-środa 20.30 TVP 1

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze