Leśniczówka online odcinki 9, 10, 11 na vod.tvp.pl w internecie, ale nie za darmo

2018-03-30 19:59
Leśniczówka. Kasia (Jolanta Fraszyńska), Janusz Karcz (Przemysław Bluszcz)
Autor: vod.tvp.pl Leśniczówka. Kasia (Jolanta Fraszyńska), Janusz Karcz (Przemysław Bluszcz)

"Leśniczówka" odcinek 9, odcinek 10 i odcinek 11 na vod.tvp.pl online za darmo dostępny w internecie po emisji w telewizji. "Leśniczówka" odcinki 9, 10 i 11 w TVP1 w piątek, 30.03.2018, o godz. 17.55, 18.25 i 18.55. Na vod tvp.pl można obejrzeć 9, 10 i 11 odcinek "Leśniczówki" online, ale płatnie. "Leśniczówka" online odcinki 9, 10 i 11 oto link:

Zobacz: "Leśniczówka" odcinek 9, 10, 11 ONLINE na VOD.tvp.pl za darmo >>>

"Leśniczówka" odcinek 9 - streszczenie, co się wydarzy?


Karcz (Przemysław Bluszcz) składa Katarzynie (Jolanta Fraszyńska) ofertę zakupu domu Antoniego (Marian Dziędziel). Proponuje bardzo dobre pieniądze. Gdy widzi, że kobieta nie chce zmienić decyzji, zaskakuje ją sugestią, by zorganizować wieczór autorski. Krzysztof (Marek Bukowski) nadal walczy o przetrwanie firmy. Udaje mu się zdobyć dużego inwestora. Robert (Przemysław Stippa) jednak nie cieszy się z jego sukcesu. Mężczyzna miał bowiem inne plany na pomnażanie pieniędzy. Nowacki szuka pomocy w wyjaśnieniu zagadki śmierci Antoniego. Przypadkowo poznaje nowego leśnika, Daniela Karcza (Sebastian Jasnoch).

"Leśniczówka" odcinek 10 - streszczenie, co się wydarzy?

Nieoczekiwanie Katarzyna wraca do Warszawy. Pola prosi ją, żeby została w mieście na stałe. Mówi kobiecie, że od czasu śmierci Antoniego Leśniczówka nie jest już tym samym miejscem. Informuje ją też o kłopotach Krzysztofa i przekonuje, że przyda się jej pomoc. Katarzyna znajduje zdjęcie, na którym widać ją i Karcza w supermarkecie.

Krzysztof szuka Roberta. Spotyka się w tej sprawie z Lidią (Weronika Książkiewicz). Paweł (Michał Czernecki) znajduje w lesie wyjątkowo groźną pułapkę zastawioną przez kłusowników. Zdaje sobie sprawę, że Antoni nigdy by do tego nie dopuścił. Paweł oznajmia Zuzi (Julia Kostow), że nie będzie mogła dłużej zajmować się łanią. Dziewczynce jest przykro.

Podczas rozmowy z Krzysztofem Katarzyna zdradza, że kiedyś łączyło ją coś z Karczem. Krzysztof proponuje Lidii stanowisko kierownika do spraw marketingu. Katarzyna zgłasza się do wydawcy z propozycją opublikowania fragmentów pamiętników swojej babci i prababci. Dyrektorka liceum rozmawia z babcią Bena. Informuje ją, że musi szukać dla wnuka innej placówki.

"Leśniczówka" odcinek 11 - streszczenie, co się wydarzy?

Katarzyna wraca do Leśniczówki razem z Polą (Agata Turkot) i Benem (Dawid Ściupidro). Kobieta ulega namowom najbliższych i przyjmuje propozycję Karcza dotyczącą zorganizowania jej wieczoru autorskiego. Wpada też na interesujący pomysł, jak pomóc Benowi w nauce. Tymczasem Paweł podchodzi do jednego z ostatnich egzaminów na swojej uczelni. W jego trakcie konfrontuje się z profesorem, nieświadomie podważając jego teorię. Podczas pobytu w Warszawie Paweł przeprowadza z Krzysztofem szczerą rozmowę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE