Leśniczówka odc. 17 i 18 opis, streszczenie: Zuzia zostaje odnaleziona

2018-04-27 4:00

"Leśniczówka" odcinek 17 i 18 w piątek, 27.04.2018, od godz. 17.55. "Leśniczówka" odcinek 17 i 18 - streszczenie. Szczęśliwi Paweł i Katarzyna w końcu szczerze rozmawiają o swoich uczuciach. Wicedyrektor Karpowicz piętrzy problemy związane z zatrudnieniem Katarzyny w szkole.

ODCINEK 17

Zuzia zostaje odnaleziona. Szczęśliwi Paweł i Katarzyna w końcu szczerze rozmawiają o swoich uczuciach. Wicedyrektor Karpowicz piętrzy problemy związane z zatrudnieniem Katarzyny w szkole. W śledztwie, które Nowacki prowadzi w sprawie śmierci Antoniego, pojawia się nazwisko Daniela Karcza. Krzysztof zaczyna dbać o siebie bardziej niż zazwyczaj. Zwraca na to uwagę Pola, która podejrzewa ojca o romans.

ODCINEK 18

Pola i Ben szpiegują Krzysztofa, którego podejrzewają o romans. Mężczyzna tymczasem dziwnie się zachowuje. Z nieznanego powodu krąży po mieście. Karcz powoli traci cierpliwość do Jarosika, ponieważ ten nadal nie zdobył pamiętników Antoniego. Nie wie, że Nowacki jest coraz bliższy odkrycia tajemnicy jego syna, Daniela. Paweł po zamknięciu spraw z Katarzyną zaczyna się interesować swoją współpracownicą Beatą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE