Leśniczówka odc. 15 i 16 opis, streszczenie: Katarzyna rozpoczyna pracę nad nową książką.

2018-04-20 4:00

"Leśniczówka" odcinek 15 i 16 w piątek, 19.04.2018, od godz. 17.55. "Leśniczówka" odcinek 15 i 16 - streszczenie. Katarzyna rozpoczyna pracę nad nową książką. Od tego zajęcia odrywa ją jednak wieść o zaginięciu Zuzi. Ze zniknięcia córki nie zdaje sobie sprawy Krzysztof, który ostatnio skupia się jedynie na sprawach firmy, a także na Lidii. Pola nie rozumie, dlaczego matka została w Leśniczówce.

ODCINEK 15

Katarzyna zapisuje Zuzię do szkoły w Leśniczówce. Rozpoczyna też poszukiwania pracy dla siebie, aby mogła utrzymać nowy dom. Krzysztof nadal stara się znaleźć Roberta, który zniknął razem z należącymi do firmy pieniędzmi. Pomaga mu Lidia, ale jej intencje są jasne - robi to wyłącznie dla Krzysztofa. Nowacki przegląda zdjęcia ze specjalnych pułapek rozstawionych przez ornitologa. Zauważa na nich tajemniczą postać.

ODCINEK 16

Katarzyna rozpoczyna pracę nad nową książką. Od tego zajęcia odrywa ją jednak wieść o zaginięciu Zuzi. Ze zniknięcia córki nie zdaje sobie sprawy Krzysztof, który ostatnio skupia się jedynie na sprawach firmy, a także na Lidii. Pola nie rozumie, dlaczego matka została w Leśniczówce. Martwi ją też fakt, iż rodzina została rozdzielona. Daniel, który rozpoznał siebie na zdjęciach z fotopułapek, opowiada dziadkowi, Bogdanowi Karczowi, o wydarzeniach tego wieczora, gdy postrzelono Antoniego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE