Synek aktora TVP chorował na raka. Teraz gwiazdor będzie miał piąte dziecko [ZDJĘCIE]

2020-04-14 10:10
Rafał Szałajko będzie miał upragnioną córkę
Autor: AKPA Rafał Szałajko i jego żona Katarzyna spodziewają się narodzin piątego dziecka

Rafał Szałajko (46 l.) to aktor znany z seriali TVP - "Leśniczówka", "Barwy szczęścia", "Komisarz Alex" i "Blondynka". Prywatnie jest mężem dziennikarki, Katarzyny Niedźwiedź-Szałajko, z którą ma czterech synów. Niebawem małżeństwo doczeka się piątego dziecka.

Rafał Szałajko pochwalił się rodziną na Instagramie. Zrobił to z okazji świąt wielkanocnych. - Chrystus Zmartwychwstał Alleluja! - napisał aktor. Żona zdradziła, że tym razem będzie córka. Małżonkowie mają już 11-letniego Józefa, 7-letniego Emila i 5-letnich bliźniaków Tytusa i Wilhelma. Wiluś jak mówią o nim rodzice, mając dwa lataka zachorował na nowotwór. Na szczęście jest już zdrowy. Rodzina nie ukrywa, że choroba syna zbliżyła ich bardzo do Boga.

Katarzyna ma wyznaczony termin porodu na 20 kwietnia. Niestety z uwagi na pandemię koronawirusa, będzie musiała urodzić bez męza u boku. Szałajko już wybrali imię dla córeczki - Jagna.  

Koronawirus. Dzieci uczą jak myć ręce

Rozwój dziecka, krok po kroku! CZYTAJ>>>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE