78-letnia aktorka "Leśniczówki" w kreacji ślubnej! Nowy trend w telewizji?

2020-04-22 20:00
Inwazja ślubów w serialach
Autor: materiały prasowe Inwazja ślubów w serialach

W serialach zapanowała moda na śluby. W najbliższym czasie widzowie zobaczą aż trzy różne ceremonie z trzech różnych seriali. Co ciekawe – aż dwa z nich dotyczą ślubów seniorów. Trzeci także będzie nietypowy, bo w więzieniu.

Z pewnością najwięcej emocji budzi ślub bohaterów „Leśniczówki” – Czesławy (Anna Seniuk, 78 l.) i Tadeusza (Piotr Skarga, 72 l.), którzy wreszcie powiedzieli sobie „tak”. Niewiele brakowało, a do uroczystości by nie doszło. Wszystko przez burzę, która zniszczyła instalację elektryczną w domu weselnym. Na szczęście w finale wszystko się udaje.

Mąż rzucił chorą Annę Seniuk [ZDJĘCIA]

W „M jak miłość” zobaczymy natomiast ślub za kratami. Aneta (Ilona Janyst, 29 l.) i Olek (Maurycy Popiel, 30 l.) pobiorą się, co uratuje mężczyznę. Myśląc, że do ślubu nie dojdzie, chciał sobie odebrać życie.
Renia (Ewa Serwa, 64 l.) z Helmutem (Janusz Cichocki, 65 l.), czyli seniorzy z „Barw szczęścia”, także zostaną małżeństwem. Tutaj przeszkodą miał być były mąż Reni, który chciał ją namówić na powrót. Nie udało mu się...

Anna Seniuk przez książkę wykłócała się z córką

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 22 IV (goście: Girzyński, Senyszyn)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze