Zniewolona. Katerina Kowalczuk dla roli Katii zaryzykowała życie: To było straszne!

2019-08-17 13:52 sz
Zniewolona 2 sezon odc. 36. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 36. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

Katerina Kowalczuk uwielbiana za rolę Katii w serialu "Zniewolona" zaryzykowała swoje życie dla roli! W programie "Alarm" aktorka podzieliła się wrażeniami ze wstrząsającej sceny zakopywania jej żywcem. Również scenarzyści i ekranowa Lidia (Ksenia Miszina) ze "Zniewolonej" podzielili się odczuciami. "To było straszne!" - mówili. Dowiedz się więcej.

Serial "Zniewolona" i niebezpieczne sceny

Katerina Kowalczuk wystąpiła w programie "Alarm", gdzie zostały przedstawione kulisy kręcenia serialu "Zniewolona" i pojawiły się rozmowy z ulubieńcami widzów. Przeczytaj też >>> Zniewolona. Ksenia Miszina zaatakowana przez widzów. Nienawidzą jej za postać Lidii!

Wszyscy fani pamiętają scenę, w której Katerina chowana jest żywcem przez psychopatkę Lidię (Ksenia Miszina). Okazuje się, że główna aktorka zaryzykowała życie dla tego nagrania! Nie było "sprytnych cięć" czy szmacianej kukły. 

- Był trudny moment, kiedy wypadłam ze swojej roli, kiedy żywcem zakopywałam Katerinę - zapowiedziała temat ekranowa Lidia, jednak to słowa Kateriny Kowalczuk poruszyły najbardziej.

- To jest to uczucie, kiedy rozumiesz, że zakrywa cię ziemia i nie możesz oddychać, bo jak wciągniesz powietrze nosem czy ustami, to tam wpadnie ziemia. Nie da się oddychać i uświadamiasz sobie, że masz tylko tyle powietrza, ile zatrzymałaś i wystarczy go na dwadzieścia sekund i jak ci się to powietrze skończy to zaczynasz się dusić i... koniec. To było straszne! - podsumowała gwiazda serialu "Zniewolona", ale dodała, że było to też ciekawe doświadczenie. - Ale ja lubię to co straszne i co trudne, bo to ogromny plus dla poznania siebie i rozwoju. To się nazywa profesjonalizm! Sami scenarzyści nie byli pewni, czy Katia da się zakopać na planie. TO wymagało ogromnego zaufania - chwila nieuwagi i mogłoby dojść do tragedii! Zobacz też >>> Zniewolona 3 sezon. Czy będą nowe odcinki? Decyzja jeszcze nie zapadła!

Zniewolona 2 sezon. Katierina (Katerina Kowalczuk)
Autor: Instagram Zniewolona 2 sezon. Katierina (Katerina Kowalczuk)

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze