Zniewolona 3, odcinek 15: Katia uwięziona w celi przez okrutną siostrę Grigorię! Wyda ją Żadanowi - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Zniewolona 3, odcinek 15: Katia uwięziona w celi przez okrutną siostrę Grigorię! Wyda ją Żadanowi - ZWIASTUN

Zniewolona 3, odcinek 15: Katia uwięziona w celi przez okrutną siostrę Grigorię! Wyda ją Żadanowi - ZWIASTUN

2022-02-06 22:41

W 15 odcinku serialu "Zniewolona" Katia (Sonya Priss) nie będzie bezpieczna w monastyrze w Czernihowie, klasztorze, gdzie okrutne rządy wprowadziła siostra Grigoria (Anna Sagajdacznaja)! Zanim Natalia Doroszenko włożyła habit zakonnicy była dobrą, wrażliwą, słodką kobietą, przyjaciółką Kateriny. Ale już w 15 odcinku "Zniewolonej" pokaże na co ją stać. Bezwzględna matka przełożona zacznie się znęcać nad innymi siostrami, uwięzi Katię w celi w klasztorze, a potem wyda ją Andriejowi Żadanowi (Maxim Radugin). Czy Katia znów ucieknie przed podłym mężem, który z chorej miłości tak potwornie ją skrzywdził? Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Zniewolonej" z niedzieli, 6.02.2022!

"Zniewolona" 3, odcinek 15 (odc. 63) - niedziela, 6.02.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 15 odcinku "Zniewolonej" 3 Katia po ucieczce przed Żadanem ze szpitala psychiatrycznego nadal będzie się ukrywała w monastyrze w Czernihowie, gdzie matką przełożoną została siostra Grigoria, dawniej przyjaciółka Katierny, żona Grigorija Czerwińskiego (Michaił Gawriłow). Po tym co Natalia przeszła u boku niebezpiecznego Griszy, po stracie dziecka, którego tak bardzo pragnęła w 63 odcinku "Zniewolonej" zmieni się nie do poznania. Jako zakonnica Grigoria stanie się zimną, wyrachowaną, okrutną dręczycielką nie tylko Katii, ale także innych sióstr z klasztoru.

Ukrywająca się przed mężem Katia w 15 odcinku "Zniewolonej" 3 z przerażeniem odkryje, że siostra Grigoria jest jeszcze gorszym człowiekiem niż Andriej! Na próżno będzie błagać zakonnicę, żeby chroniła ją przed Żadanem, pozwoliła jej zostać w monastyrze aż nie uda jej się uciec z Kijowa. - Matko, proszę o litość! Mój mąż jest podły, nie może się dowiedzieć, że tu jestem!

Okrutne tortury jakim matuszka Grigoria podda inne zakonnice w 63 odcinku "Zniewolonej" uzmysłowią Katii, że w tej kryjówce nie jest bezpieczna, że może ją spotkać to samo. Przeczucie jej nie zawiedzie, bo bezwzlędna Grigoria uwięzi Katię, a potem doniesie Żadanowi, że jego żona ukrywa się w monastyrze. Tym razem Katia nie będzie mogła liczyć na pomoc księcia Stefana Jabłoniewskiego (Siergiej Strelnikov), bo on sam będzie musiał pozostać w ukryciu.

Nie przegap: Zniewolona 3, odcinek 14: Katia ucieknie przed Żadanem! Książę Jabłoniewski i Olga ukryją ją w monastyrze w Czernihowie - ZWIASTUN

Zniewolona 3, odcinek 15 ZWIASTUN: Katia będzie błagała siostrę Grigorię o litość. Wyda ją Żadanowi?

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1634: Błogosławieństwo przed ślubem Pawła i Franki wymknie się spod kontroli. Marysia z trudem się powstrzyma – ZDJĘCIA

Żadan w 15 odcinku "Zniewolonej" 3 będzie gotów na wszystko, by odnaleźć Katię, dopaść Jabłoniewskiego i odkryć co knuje jego największy wróg, który jeszcze 10 lat temu nazywał się porucznik Stiepan Gnatkiewicz. Najbliższy współpracownik Andrieja, Bogdan, razem ze swoimi ludźmi ruszy na poszukiwania Jabłoniewskiego, bo taki rozkaz wyda mu sam Żadan. - Znajdź Jabłoniewskiego! W piekle, w raju, gdzie chcesz!

Tymczasem książę Jabłoniewski w 63 odcinku "Zniewolonej", wciąż chowając twarz pod czarną maską, jako ochroniarz Wania, będzie pracował w domu publicznym Madame Makarowej (Natalia Waśko), gdzie przed laty zginęła jego żona Wiera. A winny jej śmierci był Żadan! Makarowa domyśli się, że z Wanią coś jest nie tak. Bo prostytutki z domu uciech zaczną się skarżyć Makarowej, że Wania zakrada się do ich pokoi.

Dręczona przez siostrę Grigorię Katia w 15 odcinku "Zniewolonej" 3 nie będzie mogła uwierzyć, że Natalia stała się taki potworem! W chwili kiedy zamknie ją w zakonnej celi i doniesie Żadanowi gdzie jest jego ukochana, Katia nie będzie miała żadnej drogi ucieczki. Bo Andriej czym prędzej ruszy do Czernihowa po żonę. Ostatnią nadzieją na ocalenie dla Katii będą Olga (Alina Kowalenko) i Nazar (Taras Cymbaluk).

Przemiana Natalii w 3 sezonie "Zniewolonej" była sporym wyzwaniem nawet dla grającej tą bohaterkę Anny Sagajdacznajej. - To było dla mnie niesamowicie trudne., przywdziewać czarny strój zakonnicy, grać bez makijażu i bez cienia dawnej radości Natalii. Ale wiem, że to nie tylko dylematy wymyślonej postaci - powiedziała ukraińska aktorka w jednym z wywiadów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze