Zniewolona 3, odcinek 10: Walka Żandana i Jabłoniewskiego. Dojdzie do tragicznej śmierci - ZWIASTUN

i

Autor: Facebook Zniewolona 3, odcinek 10: Walka Żandana i Jabłoniewskiego. Dojdzie do tragicznej śmierci - ZWIASTUN

Zniewolona 3, odcinek 10: Walka Żadana i Jabłoniewskiego. Dojdzie do tragicznej śmierci - ZWIASTUN

2022-01-16 21:20

W 10 odcinku serialu "Zniewolona" Andriej Żadan (Maxim Radugin) zleci ochronę Katii (Sonya Priss). Dojdzie do walki między ochroną, a Jabłoniewskim (Siergiej Strelnikov). Z tego starcia nie wszyscy wyjdą żywi, ale pewnym jest, że książę ucieknie. Postanowi zbiec w przebraniu i znajdzie pomoc. Katia w 10 odcinku serialu "Zniewolona" spróbuje uwolnić się od zarzutów wobec śmierci Orysi. Kobieta postanowi wrócić do pracy w szpitalu i zacząć od pomagania w gabinecie zabiegowym. Tam dojdzie do nietypowego spotkania. Zobacz ZWIASTUN nadchodzących odcinków.

"Zniewolona" 3, odcinek 10 (odc. 58) - niedziela, 16.01.2022, o godz. 21.15 w TVP1

W 10 odcinku serialu "Zniewolona" Żandan nie pozostawi Katii bez ochrony. Zadba o jej bezpieczeństwo, ale sam uwikła się w walkę. Ochroniarze wdadzą się w bójkę z Jabłoniewskim, podczas której dojdzie do tragicznej śmierci. W wyniku starcia zginie towarzysz księcia. Niemowa i kompan Jabłoniewskiego nie wyjdzie cało z tego spotkania, a sam książę postanowi zbiec. Ucieknie w przebraniu i znajdzie nocleg u Prochora. 

Nazar w 10 odcinku serialu "Zniewolona" będzie miał żal do Katii, że nie interesuje się swoją córeczką, Zorianką. Andriej i Katia obiecują wychowywać Zoriankę jak własne dziecko. Kobieta postanowi również wrócić do pracy w szpitalu. Ma zacząć od pomagania w gabinecie zabiegowym. Tak odbędzie się nietypowe spotkanie, które może zmienić wszystko. 

Przeczytaj: M jak miłość. Oficjalne rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Wiadomo już jak potoczą się losy Izy i Marcina

Właśnie w szpitalu w 10 odcinku serialu "Zniewolona" Katia zobaczy zabandażowanego Jabłoniewskiego. Książę uda się do kobiety, by z nią porozmawiać, ale jej reakcja okaże się jednoznaczna. Katia będzie przerażona jego widokiem. W 10 odcinku serialu "Zniewolona" odbędą się również zaręczyny. Nikołaj Doroszenko poprosi Jelenę o rękę i wkrótce dojdzie do zawarcia małżeństwa w Ławrze Kijowsko-Peczerskiej. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1633: Pożegnanie Olka i Marcina. Mąż Izy namówi brata, by zniknął

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze