Zniewolona 3 zniknęła z ramówki TVP.  Fani w panice szukają informacji, kiedy oglądać 9 i 10 odcinek?

i

Autor: TVP Zniewolona 3 zniknęła z ramówki TVP. Fani w panice szukają informacji, kiedy oglądać 9 i 10 odcinek?

Zniewolona 3 zniknęła z ramówki TVP. Fani w panice szukają informacji, kiedy oglądać 9 i 10 odcinek

Kiedy 9 i 10 odcinek "Zniewolonej 3" oglądać w TVP? To pytanie aż huczy na forach społecznościowych w fanowskich grupach śledzących losy Katii (Sonya Priss) i Żadana (Maxim Radugin). TVP przyzwyczaiła widzów, że nowe odcinki 3 sezonu "Zniewolonej" oglądamy rzy tygodniu - 1 w czwartek, a w niedzielę. Niestety, w czwartek 13 stycznia 2022 nie zobaczymy Katii w TVP 1. Dlaczego serial zniknął z ramówki? Kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki? Sprawdź co już wiemy!

"Zniewolona 3" zniknęła z ramówki?! Kiedy będzie 9 i 10 odcinek  TVP 1? 

Fani "Zniewolonej 3" nie zobaczą nowego odcinka swojego ulubionego serialu TVP 1. Sezon 3 ukraińskiego hitu TVP wystartował w polskiej telewizji w Boże Narodzenie 2021. Wtedy zobaczyliśmy pierwsze 3 odcinki i nową Katię. Sonya Priss zastąpiła Katerinę Kowalczuk i rozpoczęła życie Pani Żadanowej. Kolejne odsłony serii oglądaliśmy weekendy i czwartki właśnie. Dlaczego 13 tycznia nie ma serialu TVP1?

Najważniejsza informacja o "Zniewolonej 3" jest taka, że serial nadal jest w ramówce TVP. Odcinki 9 i 10 zobaczymy już w niedzielę 16 stycznia od godz. 20.15 na jedynce. 

Zobacz też: Andrzejek w M jak miłość osierocił Kalinkę, ale znów jest szczęśliwy! Tomasz Oświeciński spotkał się na planie ze swoją córką

W najbliższych odcinkach "Zniewolonej 3" zobaczymy jak książę Jabłoniewski coraz bardziej zbliża się do Katii. Książę będzie miał dla żony Żadana kolejną informację, która zmieni losy wszystkich!

Na forach "Zniewolonej 3" na portalu Facebook o Intagramie zdezorientowani fani zadają pytania o nowe odcinki. 

- Dlaczego nie ma zniewolonej w tvp?

- Kiedy nowe odcinki Zniewolonej?

- Kiedy był koniec Zniewolonej?

- Czy będą nowe odcinki w niedzielę?

Uspokajamy: nowe 2 odcinki "Zniewolonej 3" będą emitowane na pewno w każdą niedzielę o 20.15. Widzowie, którzy przyzwyczaili się do czwartków będą musieli poczekać zaledwie 3 dni dłużej na swój ulubiony serial.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1631: Obrzydliwa tajemnica Jaszewskich zniszczy życie ich synowi. Dawid będzie musiał rzucić wszystko, co kocha

Najnowsze