Zniewolona 3 hitem w TVP na Święta? Udręczona Katia wykosi konkurencję – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Zniewolona 3 hitem w TVP na Święta? Udręczona Katia wykosi konkurencję – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Zniewolona 3 hitem w TVP na Święta? Udręczona Katia wykosi konkurencję – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

"Zniewolona 3" zostanie największym hitem TVP na święta 2021? Tak się zapowiada - 3 sezon ukraińskiego serialu o losach udręczonej Katii (Katerina Kowalczuk/Sonya Priss) dostał najlepszy czas antenowy i pokonał największą konkurencję! I choć w roli Katii zobaczymy już nową aktorkę, bo Katerina Kowalczuk zrezygnowała z udziału w produkcji kontynuacji, zapowiada się na wielki przebój! Katia i Żadan (Maxim Radugin) znów staną na ślubnym kobiercu, do kościoła wtargnie tajemniczy morderca i ugodzi nożem pana młodego, a to dopiero początek niesamowitych zdarzeń w "Zniewolonej 3"! Sprawdź, kiedy oglądać pierwsze 3 odcinki i zobacz ZWIASTUN I GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Zniewolona 3", odcinek 1-3 - piątek-niedziela, 24-26.12.2021, TVP1, godz. 20.15.

"Zniewolona" to serial, na punkcie którego oszaleli widzowie w Polsce i na Ukrainie. Po raz pierwszy został wyemitowany w TVP w wakacje 2021 i szybko zgromadził miliony fanów! Grająca Katię Katerina Kowalczuk była przyjmowana w Polsce jak królowa, a 1 i 2 sezon serialu był wielokrotnie powtarzany na antenie TVP. Czy tak samo będzie z 3 sezonem "Zniewolonej"?

Na to zapewne liczy Zarząd TVP, bo podjął decyzje o emisji pierwszych 3 odcinków 3 sezonu "Zniewolonej" w Wigilię i 1 i 2 dzień Świąt Bożego Narodzenia o godzinie 20.15! Wtedy Polacy tradycyjnie zasiadają do stołu, a w telewizjach królują kolędy i świąteczne odcinki popularnych programów. Tym razem jednak pod choinką fani Katii i Żadana znajdą niespodziewany prezent. Czy "Zniewolona" stanie się telewizyjnym hitem Świąt 2021?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1626: Marta przez Argasińskiego skłamie Marysi w żywe oczy. Ordynator poróżni siostry? - ZDJĘCIA

Ujawniamy, że już w 1 odcinku "Zniewolonej 3" będzie mnóstwo emocji. Z powodu zmiany aktorki znów zobaczymy ślub Katii i Żadana, po raz kolejny dokonana zostanie próba morderstwa, a nieszczęsna Katia wpadnie w rozpacz. Tytułowa "Zniewolona" będzie chciała nawet popełnić samobójstwo!

Jak zareagują fani "Zniewolonej 3" na świąteczny prezent TVP? Jak znamy życie włączą telewizory. A jak długo przy nich zostaną będziemy mogli przekonać się się już od 24 grudnia 2021 o godzinie 20.15 na TVP1.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1625: Śmierć Anity. Kamil oddałby majątek, ale będzie już za późno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Zniewolona 3. ZWIASTUN nowych odcinków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze