Zniewolona 2 sezon, odcinek 48. Kiedy ostatni odcinek w TVP1? Koniec coraz bliżej! Co się wydarzy?

2019-08-09 20:20 Ag
Zniewolona odcinek 22. Katierina (Katerina Kowalczuk)
Autor: Facebook TVP Zniewolona odcinek 22. Katierina (Katerina Kowalczuk)

"Zniewolona" podbiła serca Polaków do tego stopnia, że już ponad 3 mln widzów śledzi losy niewolnicy Katieriny (Katerina Kowalczuk). Emitowany obecnie 2 sezon "Zniewolonej" dopiero się rozkręca, ale już wiadomo kiedy będzie ostatni odcinek. Ponieważ ukraiński serial liczy w sumie 48 odcinków, to koniec "Zniewolonej" zobaczymy w piątek, 30.08.2019! Jak się skończy "Zniewolona"? Co się wydarzy w ostatnim 48 odcinku?

"Zniewolona" 2 sezon odcinek 48 ostatni - piątek, 30.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

"Zniewolona" zadebiutowała na antenie TVP1 w poniedziałek, 1 lipca 2019. Początkowo była emitowana tylko od poniedziałku do środy. Kiedy jednak wyniki oglądalności "Zniewolonej" zaczęły rosnąć, Telewizja Polska podjęła decyzję, by zwiększyć liczbę premierowych odcinków. Od 12 lipca można oglądać "Zniewoloną" aż sześć razy w tygodniu.

TYLKO U NAS: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Katia znów się zakocha? Andriej Żadan zastąpi jej zmarłego Aleksieja

W oryginalnej wersji ukraińskiej "Zniewolona" liczy 48 odcinków. Produkcja została jednak podzielony na dwa sezony. Zwiększenie emisji oraz brak podziału na sezony spowodował, że serial zakończy się szybciej. Jeśli żaden odcinek nie wypadnie z planu, to koniec "Zniewolonej" zostanie wyemitowany w piątek, 30.08.2019.

Przeczytaj też: Zniewolona. Katia będzie miała brata bliźniaka? Katerina Kowalczuk w podwójnej roli?

Jak skończy się "Zniewolona"?

Co wydarzy się w ostatnim 48 odcinku "Zniewolonej"? Tego jeszcze nie wiadomo! Pewne jest to, że życie Katii bardzo się skomplikuje. Nie dość, że zostanie uwięziona w domu publicznym w Kijowie, to jeszcze wciąż będzie ścigana przez Grigorija Czerwińskiego (Michaił Gawriłow).

Tuż przed finałem 2 sezonu "Zniewolonej" pozna nowego mężczyznę, Andrieja Żadana ((Maxim Radugin), w którym najpewniej się zakocha i który zastąpi jej zmarłego męża Aleksieja (Ołeksij Jarosławko).