Zniewolona 2 sezon, odcinek 44: Katia porzuci Żadana? Zostawi mu list pożegnalny - ZWIASTUN

2019-08-25 20:25 sz
Zniewolona, odc 44. Andreiej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: TVP Zniewolona, odc 44. Andreiej Żadan (Maxim Radugin)

Katierina (Katerina Kowalczuk) w 44 odcinku serialu "Zniewolona" zostawi Żadanowi (Maxim Radugin) list pożegnalny! Dziewczyna musiała oddalić się z jego posiadłości przez podstęp Olgi. Chociaż Andriej w "Zniewolonej" oświadczył się intrygantce, to Katia i tak podziękuje mu za wszystko, co dla niej zrobił. Jak dalej potoczy się ich historia? Sprawdź, co wydarzy się w 44 odcinku.

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 43 - sobota 24.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Żadan w serialu "Zniewolona" został postawiony przez Olgę w sytuacji bez wyjścia. Przez jej intrgę musiał wyjść z propozycją wzięcia jej za żonę, chociaż w rzeczywistości jego serce należy tylko do Katieriny. Sama Wierbicka została zdemaskowana, upokorzona i musiała opuścić posiadłość Andrieja.

Co wydarzy się w serialu "Zniewolona"? Przeczytaj tutaj >>> Natalia znienawidzi Nikołaja. Obwini go o śmierć Grigorija?

Zniewolona, odc 44. Andreiej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: TVP Zniewolona, odc 44. Andreiej Żadan (Maxim Radugin)

W 43 odcinku "Zniewolonej" Żadan odkryje poruszający list od Katii. - Jestem szczęśliwa, że spotkałam pana... Pomógł mi pan uwierzyć w swoje marzenia. Zrozumiałam, że nie należy bać się przyszłości. Dziękuję za to, że w mim sercu znów zagościła miłość. Życzę szczęścia - przeczyta poruszony Andriej. Pismo sprawi, że nie będzie dłużej się wahał. Dzięki lekkiej zachęcie bohater "Zniewolonej" w 44 odcinku wyzna Oldze, że kocha inną. Niedługo później dotrze do niego informacja o porwaniu Katii. Co zrobi? Zobacz zwiastun. Przeczytaj też >>> Zniewolona. Streszczenia odcinków 45-48 na cały tydzień od poniedziałku 26.08 do piątku 30.08.2019. Ile będzie odcinków?

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze