Zniewolona 2 sezon, odcinek 46: Natalia znienawidzi Nikołaja. Obwini go o śmierć Grigorija?

2019-08-24 8:31 sz
Zniewolona odc. 28. Natalia (Anna Sagajdaczna)
Autor: Facebook TVP Zniewolona odc. 28. Natalia (Anna Sagajdaczna)

Natalia (Anna Sagajdaczna) w 46 odcinku "Zniewolonej" znienawidzi Nikołaja (Mark Drobot)! Żona Grigorija (Michaił Gawriłow) prawdopodobnie nigdy już nie wybaczy swojemu bratu i będzie mieć ku temu poważny powód. Piękna i dobra bohaterka serialu "Zniewolona" nie będzie w stanie pojąć, jak można zrobić coś takiego bliskim. Do czego posunie się Nikołaj? Sprawdź, co wydarzy się w 46 odcinku.

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 46 - wtorek, 27.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Natalia w serialu "Zniewolona" bardzo dorosła w trakcie rozwoju fabuły, co fani często podkreślają w różnych dyskusjach. Pomimo to dobroduszna szlachcianka wciąż idealizuje ludzi - w szczególności Grigorija - oraz sytuacje, które nie powinny mieć miejsca! Własnemu mężowi była w stanie wybaczyć nawet to, że zrzucił ją ze schodów i zabił ich dziecko!

Tego w "Zniewolonej" nie możesz przegapić >>> Wypadek Katii! Bunt na dworze Grigorija doprowadzi do tragedii

Co takiego zatem zrobi Nikołaj, żeby zasłużyć na gniew siostry? W 46 odcinku "Zniewolonej" szlachcic będzie coraz bliżej celu - chce bowiem udowodnić, że ukochany Kitty (Katerina Kowalczuk), Aleksiej (Aleksiej Jarowienko), wcale nie popełnił samobójstwa, lecz został zamordowany przez młodego Czerwińskiego.

Czy będzie 3 sezon? >>> Zniewolona. Ważna wiadomość Kateriny do fanów! - WIDEO

Pod koniec 2 sezonu bratu Natalii uda się zdobyć wystarczającą ilość dowodów, aby udać się do zgromadzenia szlacheckiego i donieść na szwagra! Zbiegnie się to w czasie z najcięższym okresem w życiu Grigorija, w którym okrutnik całkowicie przekroczy granicę szaleństwa i znajdzie się na skraju bankructwa. Natalia w 46 odcinku "Zniewolonej" znienawidzi brata za to, że zdradził rodzinę!

Zobacz, jak zwariuje Griga >>> Narkotyczne rytuały w Zniewolonej. Sekta urządzi seans w jego domu - WIDEO

W ostatnim odcinku serialu Czerwiński popełni samobójstwo, gdy wyjdzie na jaw, że faktycznie to on zabił Kosacza. Czy siostra obwini Nikołaja za śmierć męża? Przekonamy się już niedługo.

Zniewolona, odcinek 42. Nikołaj (Mark Drobot)
Autor: Facebook TVP

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze