Zniewolona 2 sezon, odcinek 43: Olga pobita! Zrobi z Katii prostytutkę, ale tego pożałuje - ZWIASTUN

2019-08-25 11:09 sz
Zniewolona 2 sezon, odc. 43. Olga
Autor: TVP Zniewolona 2 sezon, odc. 43. Olga

Olga w 43 odcinku "Zniewolonej" zrealizuje swój plan pozbycia się Katii (Katerina Kowalczuk), jednak bardzo szybko tego pożałuje. Karma wróci do niej ze zdwojoną siłą i zostanie brutalnie pobita przez krewnego! Żadan (Maxim Radugin) będzie bezradnie patrzył, jak cały plan uratowania Katieriny runie w gruzach. Bohater "Zniewolonej" oświadczy się szlachciance, a Wierbicka wyląduje na ulicy...

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 43 - sobota 24.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

W 43 odcinku "Zniewolonej" widzowie będą świadkami dramatu Katii, która przez intrygę Olgi zostanie oddalona z domu Żadana. Fani głównej bohaterki jednak zobaczą też sceny, w których jej rywalka dostanie za swoje!

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Zniewolona"? >>> Miłosne wyznanie Żadana. Katia odwzajemni uczucie? - ZWIASTUN

Zniewolona 2 sezon, odc. 43. Olga
Autor: TVP Zniewolona 2 sezon, odc. 43. Olga

W 43 odcinku serialu "Zniewolona" Katia będzie atakowana przez osoby nawet mocno z nią niezwiązane. - Udawała niewiniątko, a czekała na faceta, by się drożej sprzedać! - usłyszy zszokowana dziewczyna. Tymczasem Olga wyda swojemu poddanemu polecenie, które na zawsze zmieni życie niewolnicy. Zrobi wszystko, aby utorować sobie drogę do małżeństwa ze szlachcicem. - Niech pan poruszy ziemię i pozbędzie się tej dziewki z jego domu! - Aresztuję ją u niego w domu. - odpowie. Wierbicka w 43 odcinku przez intrygę rudowłosej będzie musiała opuścić posiadłość Andrieja. Wyrachowane zachowanie Olgi szybko się na niej odbije. Zostanie spoliczkowana przez krewnego! - Zniesławiłaś nasze nazwisko! Zobacz zwiastun nowego odcinka serialu "Zniewolona".

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze