Zniewolona 2 sezon, odcinek 43: Miłosne wyznanie Żadana. Katia odwzajemni uczucie? - ZWIASTUN

2019-08-24 19:13 sz
Zniewolona 2 sezon odc. 43. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: TVP Zniewolona 2 sezon odc. 43. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

Andriej Żadan (Maxim Radugin) w 43 odcinku "Zniewolonej" nie będzie w stanie dłużej ukrywać prawdziwego uczucia wobec Katii (Katerina Kowalczuk). Wybawca Wierbickiej przyjmie ją pod swój dach z nadzieją, że nareszcie oboje będą mogli odetchnąć z ulgą. Przed bohaterami serialu "Zniewolona" jednak jeszcze długa walka o szczęście. Jak zareaguje Kiti, gdy dowie się, że Andriej ją kocha? Sprawdź, co wydarzy się w 43 odcinku i zobacz zwiastun.

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 43 - sobota 24.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Nikołaj i Żadan w 43 odcinku "Zniewolonej" ponownie zrobią wszystko, aby Katierina mogła żyć normalnie. Brat Natalii (Anna Sagajdacznaja) zapewni jej posadę nauczycielki w Warszawie. Jej zadaniem byłoby nauczanie języka francuskiego, jednak nigdy nie dotrze do stolicy Polski. Zacznie szykować się do wyjazdu z Kijowa, kiedy Olga z zazdrości o Andrieja ostanowi pokrzyżować jej plany.

KONIECZNIE zobacz >>> Zniewolona 2 sezon, odcinek 46: Natalia znienawidzi Nikołaja. Obwini go o śmierć Grigorija?

Zniewolona 2 sezon, odc. 43. Katierina (Katerina Kowalczuk)
Autor: sz Zniewolona 2 sezon, odc. 43. Katierina (Katerina Kowalczuk)

Tymczasem sam Żadan w 43 odcinku serialu "Zniewolona" nie będzie w żadnym stopniu romantycznie zainteresowany interesownymi zalotami. Przez intrygę szlachcianki oświadczy się jej, ale to Katierinie wyzna miłość! Czy Katia odwzajemni uczucie? Mają już za sobą pierwszy pocałunek... Zobacz poniżej zwiastun 43 odcinka serialu "Zniewolona". Przeczytaj też >>> Zniewolona 2 sezon, odcinek 47: Wypadek Katii! Bunt na dworze Grigorija doprowadzi do tragedii

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze