Zniewolona 2 sezon, odcinek 41: Nikołaj i Żadan zmierzą się z Grigorijem o Katię

2019-08-21 21:42 jkk
Zniewolona sezon 2, odc 41, Grigorij Czerwiński (MIchaił Gawriłow), Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: Facebook TVP

W 41 odcinku "Zniewolonej" zobaczymy prawdziwy wyścig z czasem! Kto okaże się sprytniejszy, silniejszy i szybszy: ścigający Katię (Katerina Kowalczuk) Grigorij (Michaił Gawriłow), czy jej pomocnicy? Wojna dobra ze złem i miłości z nienawiścią już w 41 odcinku serialu "Zniewolona"! Sprawdź, co się wydarzy.

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 41 - środa, 22.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

W 41 odcinku serialu "Zniewolona" odbędzie się decydujące starcie pomiędzy Grigorijem, który znów dopadnie Katię i dwoma jej pomocnikami - Nikołajem Doroszenko (Mark Drobot) i Andriejem Żadanem (Maxim Radugin).  Jak pamiętamy, ten drugi właśnie ją skompromitował i wyrzucił z domu Koroniewów, ale jednak szybko zrozumie swój błąd i znów będzie ją ratował!

Grigorij i Andriej stoczą wielka bitwę o Katię! Ich orężem będą: spryt, siła i odwaga. Kto wygra batalię o życie Katii?

W poprzednim odcinku serialu "Zniewolona" Katia musiała salwować się ucieczką przed Grigorijem, który zobaczył ją podczas balu u gubernatora. Na szczęście dla niej stracił przytomność z powodu rany w nodze, dzięki czemu udało jej się szybko zniknąć z domu Koroniewów.

Doroszenko i Andriej będą próbowali pomóc dziewczynie, ale Grigorij znów poczuł krew - dopadł swoja ofiarę i po raz kolejny ruszy za nią w pościg! Dla życia Katii będzie ważna każda sekunda! Czy Andriej Żadan zdoła ukryć Katię przed Czerwińskim?

Kowalczuk Gawriłow Zniewolona ostry pocałunek
Autor: TVP/VOD

W 41 odcinku "Zniewolonej" Nikołaj będzie kontynuował też starania, by przywrócić honor zmarłemu przyjacielowi i ukochanemu Katii, Aleksiejowi Kosaczowi. Bedzie walczył, by świadkowie, którzy znają haniebną przeszłość Czerwińskiego, zeznawali w sądzie przeciwko niemu. Czy Nikołaj uratuje honor przyjaciela i pomoże Katii?

Co jeszcze wydarzy się w 41 odcinku "Zniewolonej" CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Najnowsze