Szokujący koniec Zniewolonej. Kiti po ślubie z Andriejem jednak nie odzyska wolności?

2019-08-20 19:59 sz
Zniewolona 2 sezon. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk) w sukni ślubnej
Autor: TVP Zniewolona 2 sezon. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk) w sukni ślubnej

Koniec drugiego sezonu serialu "Zniewolona" zbliża się wielkimi krokami, a w raz z nim pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących finałowego 48 odcinka. Fani ukraińskiej serii wiedzą już, że Katia (Katerina Kowalczuk) weźmie ślub ze swoim wybawcą, Andriejem Żadanem (Maxim Radugin). Jak się okazuje... to wcale nie oznacza happy end'u! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Zniewolona". Czy Wierbicka zdobędzie wymarzoną wolność?

"Zniewolona" 2 sezon odcinek 48 ostatni - piątek, 30.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Finał serialu "Zniewolona" będzie miał miejsce pod koniec sierpnia, a odcinki kończące serię przyprawią widzów o palpitacje serca! Po samobójstwie Grigorija (Michaił Gawriłow) problemy Katii nie skończą się. Tym razem uweźmie się na nią sekta, która postanowi oczyścić domostwo Czerwińskiego z wszelkiego zła! Przeczytaj więcej o serialu "Zniewolona" >>> Katia porwana przez sektę! Uprowadzą ją na zlecenie Grigorija? ZWIASTUN

Sprawdź: Akcja "Zniewolonej" toczy się TYM tajemniczym miasteczku...

Aby to uczynić postanowią zamordować piękną Ukrainkę i złożyć ją w ofierze. Tuż przed tragedią Żadan w serialu "Zniewolona" uratuje dziewczynę z rąk oprawców. Od tej pory wszystko będzie zmierzać w dobrym kierunku. Andriej przejmie posiadłość Czerwińskiego, która wcześniej zostanie wystawiona na licytację, po czym oświadczy się Katii!

W ostatnim 48 odcinku "Zniewolonej" oboje staną na ślubnym kobiercu. Czy czeka ich happy end? Niestety, według najnowszych doniesień - niekoniecznie! Chociaż Wierbicka zostanie panią na dworze, to jak wyraźnie sugeruje "Świat Seriali", po wyjściu młodej pary z cerkwi wydarzy się coś niespodziewanego, co wprawi widzów w osłupienie, niekoniecznie to pozytywne. Czy to możliwe, że Katia po ślubie nie odzyska wolności? To dałoby scenarzystom "Zniewolonej" furtkę do stworzenia trzeciego sezonu! Przeczytaj też >>> Zniewolona 3 sezon. Czy będą nowe odcinki? Decyzja jeszcze nie zapadła!

Zniewolona 2 sezon odc. 48. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Instagram Zniewolona 2 sezon odc. 48. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk),  Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: Instagram Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze