Zniewolona 2 sezon, odcinek 39: Wielka ucieczka Natalii! Zostawi Grigorija

2019-08-19 7:29 sz
Zniewolona 2 sezon. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow), Natalia (Anna Sagajdaczna)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow), Natalia (Anna Sagajdaczna)

Natalia (Anna Sagajdaczna) w 39 odcinku "Zniewolonej" zostawi Grigorija (Michaił Gawriłow)! Szlachcianka podejmie ostateczną decyzję i sprzeciwi się woli ojca. Postanowi na zawsze opuścić dom, co w 39 odcinku wywoła ogromny gniew krewnego. Dokąd pójdzie? Stamtąd już nie będzie powrotu! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Zniewolona".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 39 - wtorek 21.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Natalia w serialu "Zniewolona' przeszła z powodu Grigorija przez piekło. Piękna i dobra bohaterka zatraciła się w oddaniu do męża, który przez obsesję na punkcie odnalezienia Katii (Katerina Kowalczuk) uzależnił się od ogromnych dawek opium. Ostatnie wydarzenia pokazały, że Czerwiński ze "Zniewolonej" nie jest przy zdrowych zmysłach. 

Tego w serialu "Zniewolona" nie możesz przegapić >>> Streszczenia odcinków 39-44 na cały tydzień od poniedziałku 19.08 do niedzieli, 25.08.2019. Ile będzie odcinków?

Chodzi oczywiście o wybuch agresji, który doprowadził do upadku ze schodów i poronienia. Natalia wtedy prawie straciła życie! Oczywiście Grigorij przepraszał żonę i modlił się o jej życie, co nie zmieniło faktu, że młoda kobieta już nigdy więcej nie urodzi dziecka.

Przeczytaj >>> Zniewolona. Ksenia Miszina ofiarą przykrego ataku. Nienawidzą jej za postać Lidii!

W 39 odcinku "Zniewolonej" Grigorij znowu rzuci się wir poszukiwań zbiegłej Katii. Trafi na nowy trop, który da mu nową nadzieję na jej odnalezienie. W tym czasie Natalia podejmie decyzję, która na zawsze odmieni jej życie. Postanowi wstąpić do klasztoru! Sprzeciwi się woli ojca i zostawi męża. Czy jeszcze zmieni zdanie? Widzowie serialu "Zniewolona" przekonają się już wkrótce.

Sprawdź: Akcja "Zniewolonej" toczy się TYM tajemniczym miasteczku...

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze