Zniewolona 2 sezon, odcinek 35: Obsesja Grigorija na punkcie Katii doprowadzi do tragedii - ZWIASTUN

2019-08-14 13:02 Ag
Zniewolona 2 sezon odc. 35. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 35. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow)

Grigorij (Michaił Gawriłow) z serialu "Zniewolona" zabije swoją żonę Natalię (Anna Sagajdaczna). W 35 odcinku "Zniewolonej" w pałacu Czerwińskich rozegra się prawdziwy horror. Pod wpływem narkotyków - morfiny i opium - Grigorij straci nad sobą panowanie. Jego obsesja na punkcie Katii (Katierina Kowalczuk) odbierze mu rozum. Do tego stopnia, że uderzy ciężarną Natalię i zepchnie ją ze schodów. Dręczony wyrzutami sumienia wpadnie w istne szaleństwo. Zobaczcie zwiastun 35 odcinka "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 35 - środa, 14.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Obłęd Grigorija w serialu "Zniewolona" z szaleństwa przechodzi w coraz większą obsesję na punkcie Katii, którą potęguje dodatkowo uzależnienie od narkotyków - morfiny i opium. Bez zastrzyków Czerwiński nie jest w stanie normalnie żyć, ból nogi, w którą postrzelił się podczas wojny z każdym dniem stanie się coraz bardziej nie do zniesienia. A jedynym ratunkiem dla cierpiącego Griszy są właśnie silne leki.

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon ostatni odcinek 48: Katia i Andriej Żadan wezmą ślub. Grigorij popełni samobójstwo - ZWIASTUN

W 35 odcinku "Zniewolonej" po kolejnej dawce narkotyków Czerwiński nie będzie już miał halucynacji, ale stanie się bardzo agresywny wobec żony. Kiedy Natalia kolejny raz poprosi go, by zaczął się leczyć ten wpadnie w taki szał, że uderzy ją w twarz i zepchnie ze schodów.

Ciężarna Natalia stoczy się po stopniach i nieprzytomna upadnie na podłogę. Świadkami tego dramatycznego upadku Czerwińskiej będą wszyscy poddani ze służby. W 35 odcinku "Zniewolonej" będą przerażeni widząc podłość pana wobec ukochanej.

Sprawdź też: Koniec Zniewolonej. Ślub Katii i Andrieja Żadana w ostatnim odcinku! Niespodziewane wydarzenie po ślubie

Niedługo później Grigorij zacznie przepraszać żonę, że nie chciał skrzywdzić jej i ich nienarodzonego dziecka. Ale przestraszona, obolała Natalia jeszcze bardziej się go wystraszy. Do pałacu przybędzie lekarz, który zajmie się ciężarną. Ale niestety wkrótce potem dojdzie do tragedii - Natalia straci dziecko i sama znajdzie się na granicy życia i śmierci (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Patrz też: Zniewolona. Grigorij Czerwiński łamie serca Polek. Prywatnie Michał Gawriłow wygląda zupełnie inaczej!

Z kolei Grisza w 35 odcinku "Zniewolonej" zamiast być myślami i całym sobą przy cierpiącej żonie wciąż nie będzie mógł zapomnieć o Katii. Widząc w gazecie ogłoszenie z jej zdjęciem kolejny raz wpadnie w furię! Chora miłość do niewolnicy wpędzi go w obłęd, z którego już się nie uwolni!

Zniewolona 2 sezon odc. 35. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 35. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow)

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Najnowsze