Tureckie seriale

"Złoty chłopak" we wrześniu. Ferit wda się w bójkę z byłym Seyran! Streszczenie odcinków 11, 12, 13, 14, 15

Historia Seyran i Ferita powoli się rozkręca. Już teraz sprawdź, co wydarzy się w tureckim serialu "Złoty chłopak" do połowy września. Przed nami operacja Asuman i kłótnia sióstr, a Ferit wda się w bójkę! Konieczniej zajrzyj do naszej galerii ZDJĘĆ i sprawdź streszczenie odcinków od 11 do 15 września.

Spis treści

  1. "Złoty chłopak" 11-15 września. Co się wydarzy?
  2. Asuman pragnie dziecka i rozważa adopcję!
  3. Były chłopak Seyran ją szantażuje!
  4. Kłótnia sióstr z serialu "Złoty chłopak"
  5. "Złoty chłopak" - sprawdź streszczenie odcinków 11, 12, 13, 14, 15

Serial turecki "Złoty chłopak" jest w emisji od 28 sierpnia br. i zdążył już zjednać sobie pokaźne grono sympatyków w Polsce. Ci, którzy kibicują relacji Seyran (w tej roli Afra Saraçoglu) i Ferita (Mert Ramazan Demir) muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, bo ich związek, a właściwie małżeństwo zaliczy niejeden kryzys.

"Złoty chłopak" 11-15 września. Co się wydarzy?

Problemem w nadchodzących odcinkach będzie z pewnością Pelin, czyli dziewczyna Ferita, która nawet po ślubie nie chce dać mu spokoju i wierzy w miłosny trójkąt. Służąca w rezydencji także nie ma pokojowych zamiarów wobec Seyran. Sultan jest zazdrosna o młodziutką żonę Ferita!

CZYTAJ TEŻ: Kto jest kim w tureckim serialu "Złoty chłopak"? Poznaj obsadę

Asuman pragnie dziecka i rozważa adopcję!

Już w poniedziałek (11.09) Asuman zacznie zapoznawać się z procedurami adopcyjnymi, a niedługo później żona Fuata przejdzie operację. Seyran chce w jakiś sposób okazać jej wsparcie."Najbardziej w życiu pragnąłem dziecka" - zapłacze w jednym z wrześniowych odcinków Fuat. Czy para doczeka się potomstwa, a Halis kolejnego wnuka?

Były chłopak Seyran ją szantażuje!

W połowie września dowiemy się więcej o Yusufie, byłym chłopaku Seyran, który nie chciał jej pomóc w ucieczce przed ślubem. Chłopak zacznie wypisywać do obu sióstr, aż w końcu dopuści się szantażu! Seyran opowie o wszystkich Feritowi, zdradzając przy okazji, że chciała uciec. A kiedy później spotka się potajemnie z Yusufem, Feritowi puszczą nerwy! W 15. odcinku "Złotego chłopaka", który już w piątek, 15 września, zobaczymy bójkę!

Kłótnia sióstr z serialu "Złoty chłopak"

W kolejnych wrześniowych odcinkach serialu "Złoty chłopak" rodzina Seyran przeniesie się na moment do Stambułu z powodu… Suny. W rodzinnej miejscowości ludzie zaczną ją wytykać palcami. "Nie polubili Suny, więc wzięli sobie młodszą. Zrobiono ze mnie niegodziwą" – wyzna Suna. Między siostrami dojdzie w końcu do kłótni.

"Złoty chłopak" - sprawdź streszczenie odcinków 11, 12, 13, 14, 15

W galerii znajdziesz nowe zdjęcia oraz streszczenie odcinków serialu "Złoty chłopak" na najbliższy tydzień. Już teraz sprawdź, co wydarzy się do połowy września w tureckiej telenoweli.

Najnowsze